Zamknij
REKLAMA

Miejska Komenda Policji w Grudziądzu otrzymała maseczki

14:49, 02.06.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj (01.06) na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu przedstawiciel szkół „Spinaker” oraz Stowarzyszenie „Bezpieczny Rejon Grudziądzki”, przekazali dla policjantów maseczki ochronne. Będą ich chroniły podczas przeprowadzanych interwencji.

Wczoraj (01.06) na ręce komendanta przedstawiciel organu prowadzącego szkół „Spinaker” oraz Stowarzyszenie „Bezpieczny Rejon Grudziądzki”, przekazali  maseczki ochronne. Mundurowi będą je wykorzystywać podczas przemieszczania się oraz w miejscach przeprowadzania interwencji.

Przypominamy, że pomimo zmniejszenia ograniczeń wprowadzonych na terenie kraju, dotyczących zakrywania ust i nosa na otwartej przestrzeni, nadal obowiązuje ich noszenie np. w sklepach, galeriach handlowych, autobusach i tramwajach, kościołach oraz kinach czy teatrach.

UWAGA!
Jeżeli nie jesteś wstanie na otwartej przestrzeni utrzymać 2 metrowego dystansu od innych osób, na przykład na zatłoczonych chodnikach, promenadach – wówczas musisz zakrywać nos i usta. Chodzi o bezpieczeństwo nas wszystkich.

 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA