Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany przez prokuraturę 36-letni mieszkaniec Grudziądza zatrzymany

12:50, 01.07.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który był poszukiwany nakazem doprowadzenia przez Prokuraturę Rejonową w Grudziądzu. Kontrola osobista ujawniła również posiadanie środków odurzających. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Do zatrzymania 36-latka poszukiwanego nakazem doprowadzenia doszło w niedzielę (28.06.20). Tego dnia grudziądzcy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego patrolowali ulice miasta. Na jednej z nich zauważyli mężczyznę, który widniał w rejestrach jako poszukiwany. Gdy ten zauważył patrol zaczął uciekać. Chwilę później został zatrzymany. Mężczyzna był bardzo agresywny. W czasie gdy mundurowi prowadzili go do radiowozu, nawoływał gromadzące się licznie osoby postronne, aby pomogły w jego uwolnieniu. Natomiast gdy funkcjonariusze wprowadzali go do auta kopnął w jego bok, powodując uszkodzenie karoserii. Ponadto w czasie kontroli osobistej, w kieszeni spodni, mundurowi znaleźli woreczek strunowy z białym proszkiem. Po testach okazało się, że jest to metaamfetamina.

36-letni mieszkaniec Grudziądza jest dobrze znany miejscowym mundurowym. Wcześniej karany był za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.
Po dwóch nocach spędzonych w policyjnym areszcie wczoraj (30.06) został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu, gdzie prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju. Mężczyzna odpowie teraz za zniszczenie mienia, publiczne nawoływanie do popełnienia przestępstwa udzielenia pomocy w ucieczce oraz posiadanie środków narkotycznych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Śmiechu warteŚmiechu warte

6 2

Dozór? Takiego czubka to tylko izolować. 20:13, 01.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Z bytomia Z bytomia

3 1

Patologia fuj mady , gady i owady 20:35, 01.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA