Zamknij
REKLAMA

Policjanci z grudziądzkiej grupy Speed w akcji

11:53, 05.08.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Mandaty i punkty karne dla kierowców, nałożyli policjanci z grudziądzkiej grupy Speed, za wjazd na czerwonym świetle oraz rozmowę przez telefon komórkowy. Wszystko zarejestrowała kamera w nieoznakowanym radiowozie.

Oba zarejestrowane przez policjantów z grupy Speed wykroczenia  miały miejsce wczoraj (4.08) podczas pełnienia służby na terenie miasta. Mundurowi zauważyli na ul. Chełmińskiej, jak kierująca citroenem berlingo nie stosuje się do sygnalizacji świetlnej i wjeżdża na skrzyżowanie przy wyświetlanym już sygnale czerwonym.

W kolejnym przypadku kamera zarejestrowała jak kierująca skodą korzysta w czasie jazdy z telefonu komórkowego bez zestawu głośnomówiącego.

W obu przypadkach kierujące były świadome swojego negatywnego zachowania. Interwencje mundurowych zakończyły się mandatami oraz punktami karnymi.

Tego typu wykroczenia mogą doprowadzić do ogromnej tragedii, dlatego  policjanci reagują surowo i regularnie przypominają o możliwych konsekwencjach popełnianych wykroczeń. (policja.pl)

 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

CGCG

3 0

Tej tym Fordem to faktycznie pogratulować talentu. Bo to raczej Ford Turneo albo Transit connect nie Citroen albo się mylę? Faktycznie jak mówią, prawko w chipsach się znalazło. Koło Olimpii taki budynek jest WORD to zwie się. Brawo Panowie. Takich to tępić ile wlezie. 18:58, 05.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz