Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Grudziądza poszukują Marzhynskyy Konstyantyn

11:27, 18.09.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Marzhynskyy Konstyantyn. Mężczyzna ostatni raz był widziany 13 września br. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 61-latka.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują grudziądzanina Marzhynskyy Konstyantyn. 61-latkek w dniu 13 września 2020 r. był ostatni raz widziany na terenie Świecia. Od tego dnia nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt.

Rysopis: szczupła budowy ciała, włosy krótkie koloru siwego, wyraźna łysina, oczy koloru zielonego.

Znaki szczególne: na jednej dłoni brak czterech palców, na drugiej brak trzech palców; na jednej z dłoni tatuaż przedstawiający kotwicę.

W momencie zaginięcia ubrany był w: kurtka jeansowa koloru niebieskiego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, koszulka polo, półbuty koloru ciemnego.

Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku.W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

NemoNemo

3 0

Co to za narodowość... ?... dziwne nazwisko... ??? 13:18, 18.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wicek7Wicek7

4 0

Nazwiska droga policjo się odmieniają. I dlatego zgrabniej byłoby pisać Konstyanyego Marzhynskyyego. Ja wiem, że was uczą sloganów i jak słucham rzeczników policji to aż ciarki przechodzą bo takiej polszczyzny używają, że strach, ale pomyśleć nie zaszkodzi. A swoją drogą -jeżeli to obcokrajowiec, to dobrze byłoby podać kraj pochodzenia. Bo jeżeli to Polak o nietypowym nazwisku to patrz to, co napisałem powyżej. 09:33, 19.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA