Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Zaginęła Jadwiga Kwiatkowska - policja prosi o pomoc

13:43, 29.06.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

AKTUALIZACJA 01.07.2021

Kobieta została odnaleziona na terenie Grudziądza cała i zdrowa informuje podkom. Robert Szablewski Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego  Policji w Grudziądzu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Jadwigę Kwiatkowską. Kobieta wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 61-latki.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Jadwigę Kwiatkowską. 61-latka w dniu 24 czerwca 2021 r. wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginioną lub posiadają informację o miejscu jej przebywania o pilny kontakt.

Rysopis: wzrost 155 cm, średnia sylwetka ciała, włosy koloru rudego, oczy koloru jasnego.

Ubrana była w czarną bluzkę z krótkim rękawkiem, z lewej strony kokarda koloru czarnego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty koloru brązowego.

Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku.W przypadku napotkania zaginionej proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%