Zamknij
REKLAMA

Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Zostałeś bez pracy? -Skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy! - Praca - Niemcy

Straciłeś/aś w ostatnim czasie pracę w Polsce lub innym kraju?

Praca dla panów i pań w opiece nad osobami starszymi.

Zadzwoń lub napisz SMS: 572 308 721PRACUJ JAKO OPIEKUN/ KA SENIORÓWNie musisz znać języka niemieckiego ani mieć udokumentowanego doświadczenia (bierzemy pod uwagę również doświadczenie rodzinne).Prowadzimy kursy niemieckiego online.Wyjedź w październiku i zgarnij bonus do 350 euro!> legalna praca (A1, EKUZ, ERGO)> transport z obecnego miejsca na kontrakt> wyżywienie> zakwaterowanie> dedykowanego Opiekuna Kontraktu;> całodobowe wsparcie telefoniczne> tylko sprawdzone oferty wyjazdowe> szybkie wyjazdy i terminy dopasowane do Ciebie> kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami

Zadzwoń i poznaj aktualne oferty pracy. tel.kom. 572 308721- - - wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonię)Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: promedica24.com.pl.

tel. 572308721
email. j.wolynska@promedica24.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-10-15 11:00:04#1434

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7.38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMSUsługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie