18:55, 09.03.2024
Dzisiaj 9 marca w Mniszek Arenie odbył się turniej młodych siatkarek o awans do 1/8 Mistrzostw Polski. Pierwsze miejsce w turnieju kwalifikacyjnym zdobyły siatkarki z KS Stal Grudziądz.
2
15:07, 10.02.2024
Zakończyły się rozgrywki 1/4 finałów Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce. Zawody były rozgrywane w Opolu.
15:46, 07.10.2023
Polscy siatkarze wygrali w chińskim Xi'an z Holandią 3:1 (21:25, 25:17, 25:22, 29:27) w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich i tym samym na jedno spotkanie przed końcem rozgrywek są pewni awansu na imprezę w Paryżu.
1
22:42, 24.09.2023
Reprezentacja Polski pokonuje Włochy w ostatnim meczu Turnieju Kwalifikacyjnego w Łodzi i awansuje na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.
2
22:54, 16.09.2023
Polska Mistrzem Europy w siatkówce. W finale pokonali Włochów 3:0 (25:20, 25:21, 25:23)
2
08:28, 08.08.2023
Na Starym Rynku w Płocku odbyły się rozgrywki ORLEN Summer Superliga w siatkówce plażowej. Grudziądz reprezentowali zawodnicy z MKS Delfin Grudziądz, którzy zdobyli brązowy medal pokonując Gru Juko Piotrków Trybunalski 2:0.
22:10, 23.07.2023
Reprezentacja Polski odniosła historyczny sukces w Lidze Narodów, pokonując w finale Stany Zjednoczone 3:1 (25:23, 24:26, 25:18, 25:18).
21:44, 20.07.2023
Polska ostatni raz pokonała Brazylię 3:0 w meczu o brąz Ligi Narodów w 2019 roku.
20:58, 16.04.2023
Na Mniszek Arenie zakończyły się dwudniowe zmagania w półfinale Mistrzostw Polskie Młodziczek. Awans wywalczyły zespoły SKPS Dunajec Nowy Sącz i Joker Świecie - młodzież.
12:25, 15.04.2023
W dniach 15-16 kwietnia w Hali Sportowej Mniszek Arena odbywają się Półfinały Mistrzostw Polski Młodziczek w siatkówce.
15:09, 02.04.2023
W dniach 1-2 kwietnia hali Szkoły Podstawowej nr 10 przy ulicy Ostrowskiego 14 w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się ćwierćfinały Mistrzostw Polski w siatkówce młodziczek. W zawodach wystąpiły siatkarki z KS Stal Grudziądz.
1
19:37, 01.04.2023
W dniach 1-2 kwietnia hali Szkoły Podstawowej nr 10 przy ulicy Ostrowskiego 14 w Tomaszowie Mazowieckim odbywają się ćwierćfinały Mistrzostw Polski w siatkówce młodziczek. Jak wiadomo w zawodach wystąpią siatkarki z KS Stal Grudziądz.
14:57, 01.04.2023
W dniach 1-2 kwietnia hali Szkoły Podstawowej nr 10 przy ulicy Ostrowskiego 14 w Tomaszowie Mazowieckim odbywają się ćwierćfinały Mistrzostw Polski w siatkówce młodziczek. Jak wiadomo w zawodach wystąpia siatkarki z KS Stal Grudziądz.
1
19:50, 23.03.2023
Dzisiaj, 23 marca w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie grup turniejów ćwierćfinałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Siatkówce w kategorii młodzików i młodziczek.
1
17:49, 19.03.2023
W dniach 18-19 na Hali Sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Bielsk Podlaskim rozegrano turniej 1/8 Mistrzostw Polski młodziczek.