Zamknij

Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Cieśla szalunkowy Francja/Alpy - od zaraz!

Power Jobs - agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów do pracy we Francji na stanowisko:

Cieśla szalunkowy
Praca w regionie alpejskim, niedaleko miasta zwanego "Alpejską Wenecją".
Numer ref. Csz/06/19

Zadania:
? praca na budowie
? wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
? praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA oraz na francuskich systemach SATECO

Wymagania:
? udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla min.2 lata
? doświadczenie na szalunkach systemowych: SATECO, PERI lub DOKA
? dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
? stabilne zatrudnienie na cały rok 2019 i 2020
? szacunkowe wynagrodzenie z nadgodzinami 2100 - 2200 euro netto/miesiąc
? dodatek dla osoby z j. francuskim do 100 euro netto/miesiąc
? wynagrodzenie około 1850 euro netto za 152 h? stawka godzinowa 12, 17 euro netto
? umowę o pracę na pełen etat
? możliwe nadgodziny
? zwrot za przejazd Polska-Francja po przepracowanych dwóch miesiącach w kwocie 50 euro
? zapewnione i opłacone zakwaterowanie
? składki od średniej krajowej
? zwrot za badania lekarskie
? zapewniona odzież robocza
? opieka polskiego koordynatora
? premiujemy polecanie kolejnych pracowników - 100 euro netto za każdą osobę!

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]

tel. 735993329
email. rekrutacjazagranica@powerjobs.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-06-13 10:52:52#682

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7,38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie