Zamknij

Szklane widokówki na Górze Zamkowej

09:08, 20.06.2018 | J.R
REKLAMA

Na Górze Zamkowej zamontowano 8 „szklanych widokówek”. Przedsięwzięcie zostało realizowane w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Grudziądzanie oraz turyści mają okazję podziwiać zdjęcia naszego miasta zrobione w dwudziestoleciu międzywojennym, na przełomie lat 30 i 40 XX wieku i w czasie II wojny światowej. Specjalne tablice wykonano z poliwęglanu litego i zainstalowano na betonowym postumencie. Znajdują się na nich fotografie m.in. alei spacerowej na Górze Zamkowej, placu zabaw, który się tam znajdował, panoramy Grudziądza, mostku pomiędzy ruinami zamku i ulicy Zamkowej. 

Zadanie wykonał Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w ramach projektu pn. „Góra Zamkowa dla Aktywnych i Ciekawych Historii” zgłoszonego do ubiegłorocznej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Wnioskodawcą był Fabian Purwin. Wartość prac wyniosła ok. 24,5 tys. zł, a zrealizowała je firma KMK Group.(UM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone