Mechanik maszyn

Miejsce pracy: Ruda 12, 86-302 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Naprawa maszyn i urządzeń do produkcji recyklingu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane uprawnienia spawalnicze, umowa o pracę na 1 zmianę (7.30-15.30), wynagrodzenie brutto od 3500 zł do 5000 zł/m-c.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: RAFPOL Opakowania Foliowe Lucyna Rafińska
    Adres: Ruda 12, 86-302 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Klimczak
    Numer telefonu: 56 45 08 100
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+skierowanie do pracy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    zgodny z zawodem
    StPr/22/2253
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Prowadzenie spraw i dokumentacji z zakresu prac remontowych i konserwacyjnych. Odpowiedzialność merytoryczna za realizowane prace, kompletność dokumentów, kontrola racjonalnego wykorzystania środków finansowych.Utrzymanie w należytym stanie technicznym budynków, urządzeń i instalacji poprzez niezwłoczne organizowanie procesu usuwania wszystkich awarii. Kontrola prawidłowości wykonywania przez pracowników firmy ochroniarskiej obowiązków w zakresie ochrony obiektów i terenów spółki pod kątem zgodności z obowiązującymi w spółce przepisami.Nadzór nad pracownikami wykonującymi obowiązki związane z utrzymaniem czystości na terenie wszystkich spółek. Prowadzenie książek obiektów budowlanych oraz nadzór nad terminowym wykonywaniem pomiarów w obiektach budowlanych wynikających z ustawy Prawo Budowlane. Udział w opracowywaniu rocznych planów remontowo inwestycyjnych.Prowadzenie całokształtu spraw związanych z ubezpieczeniem majątku spółek. Bieżący nadzór nad zapisami w księgach wieczystych.
    StPr/22/2249
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    obsługa i konserwacja ładowacza teleskopowego, maszyn rolniczych i zestawu żniwnego (traktor + prasa) zgodnie z posiadanymi uprawnieniami obsługa i wykonywanie bieżących prac konserwacyjno-remontowych urządzeń, sprzętu i pojazdów będących w dyspozycji stałej lub czasowej
    StPr/22/2243
    wynagrodzenie od od 3 150 PLN

    naprawa samochodów osobowych
    StPr/22/2224
    wynagrodzenie od od 3 010 do 3 500 PLN

    StPr/22/2226
    wynagrodzenie od od 1 500 PLN

    StPr/22/2231
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    zgodny
    StPr/22/2221
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    zgodny
    StPr/22/2223

    nauczanie przedmiotów zawodowych
    StPr/22/2204
    wynagrodzenie od od 3 424 do 4 224 PLN

    StPr/22/2206
    wynagrodzenie od od 65 PLN