Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Jaśminowa 42A, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny z zawodem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 24.01.2023
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie, znajomość obsługi komputera pakiet office, prawo jazdy kat.B, mile widziana znajomość języka angielskiego. Umowa o pracę na 1 zmianę, wynagrodzenie brutto 3490zł/m-c + premia.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZOJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Jaśminowa 42A, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne proszę wysyłać na adres e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Osoba na tym stanowisku: - przyjmuje wnioski paszportowe, w tym weryfikuje ich poprawność, pobiera odciski linii papilarnych klientów oraz pobiera opłaty paszportowe przy użyciu terminala płatniczego, celem umożliwienia klientom uzyskania paszportu - wydaje dokumenty paszportowe wraz z weryfikacją linii papilarnych celem odebrania paszportów przez klientów - udziela klientom informacji dot. zasad wydawania paszportów w celu umożliwienia im złożenia kompletnych wniosków - przygotowuje spersonalizowane dokumenty paszportowe wprowadzając je do depozytu systemowego i depozytu alfabetycznego w celu umożliwienia wydania paszportów klientom - przygotowuje przesyłki z wnioskami paszportowymi dla Oddziału Zamiejscowego w Toruniu oraz uczestniczy w dystrybucji paszportów poprzez Pocztę Specjalną Policji w Grudziądzu w celu umożliwienia personalizacji paszportów i ich odbioru z Poczty Specjalnej - uwierzytelnia zgody rodziców na wnioskach o wydanie dzieciom paszportów w celu potwierdzenia tożsamości osób uprawnionych do złożenia wniosku Warunki pracy: Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Większość czynności wykonywana w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę; czas pracy zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej, nietypowe godziny pracy (dyżury), permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji np. obywatele, przedsiębiorstw) lub przeprowadzanie kontroli w innych urzędach. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Stanowisko pracy zlokalizowane na parterze w pokoju biurowym (podjazd dla osób niepełnosprawnych, toaleta przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych). Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe. K-PUW w Bydgoszczy zajmuje kompleks trzech budynków: gmach główny przy ul. Jagiellońskiej 3 (siedziba K-PUW, budynek A) połączony z budynkami B i C przy ul. ks. S. Konarskiego 1-3. Występuje utrudniony lub ograniczony dostęp do części budynków dla osób, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się po schodach. W przemieszczaniu się do budynku A i pomiędzy budynkami Urzędu osobom niepełnosprawnym pomagają pracownicy Urzędu przy pomocy platformy schodowej.
      StPr/23/0316
      wynagrodzenie od od 3 657,53 PLN

      zgodny z zawodem
      StPr/23/0219
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      StPr/23/0198
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      StPr/23/0204

      segregowanie dokumentów, księgowanie.
      StPr/23/0206

      opieka nad dziećmi.
      StPr/23/0208
      wynagrodzenie od od 3 150 PLN

      StPr/23/0209
      wynagrodzenie od od 1 925 PLN

      zgodny
      StPr/23/0207
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      StPr/23/0192

      StPr/23/0194