Zamknij

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca w miejscu zamieszkania (w obrębie powiatu) • Pozyskiwanie i opieka nad klientami, (firmy oraz rolnicy), • Doradztwo i dobór odpowiednich rozwiązań • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 06.05.2019
System wynagradzania: Prowizyjny
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : • Komunikatywność, • Umiejętności handlowe i negocjacyjne • Dyspozycyjność, • Wysoka kultura osobista, • Znajomość branży OZE– mile widziana, • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadz
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PARTNER POL Radosław Pankowski
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Winiarska
      Numer telefonu: 566438444
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      zgodny
      StPr/19/0669
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      zgodny
      StPr/19/0671
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Prowadzenie postępowań o udzielanie zamówień publicznych, opiniowanie wyboru postępowań, archiwizacja dokumentacji
      StPr/19/0672

      praca w sklepie zoologiczno-wędkarskim na I zmianę w Grudziądzu
      StPr/19/0667

      ZGODNY
      StPr/19/0668

      nauczanie j. niemieckiego w szkole średniej
      StPr/19/0663

      zgodny
      StPr/19/0664

      montaż stolarki budowlanej- okna, drzwi
      StPr/19/0666
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      zgodny
      StPr/19/0641

      zgodny
      StPr/19/0644