Zamknij

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Lipowa 27, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny, samochody ciężarowe, praca na I zmianę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.04.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie w zawodzie, chęci do pracy, naprawa samochodów ciężarowych, umowa o pracę, praca na I zmianę.
      Pracodawca: Zakład Elektromechaniki i Mechaniki Pojazdowej Beata Gehfeld
      Adres: Lipowa 27, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 519-197-857
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV+skierowanie, Kontakt najpierw tel. 519-197-857 w godz. 8-16
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8-16
      zgodny
      StPr/19/1369
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Praca na stanowisku monter, konserwator sieci wodno-kanalizacyjnych.
      StPr/19/1418
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Praca w branży spożywczej.
      StPr/19/1421

      Zgodny
      StPr/19/1422

      Zgodny
      StPr/19/1423

      zgodny, praca jako kontroler biletów
      StPr/19/1424

      opracowywanie spraw w ramach realizacji procesów dotyczących obsługi wniosków i korespondencji osób posiadających polskie i zagraniczne okresy ubezpieczenia
      StPr/19/1426
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      zgodny
      StPr/19/1432

      wg załacznika do umowy o zorg. stażu
      StPr/19/1385

      wg załącznika
      StPr/19/1386
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN