Zamknij

kierownik magazynu

Nr oferty: 54/5/2019Dodane przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Grudziądz

Miejsce pracy: Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -zarządzanie pracownikami, - wystawianie dokumentów, kontrola dokumentacji, - rozpatrywanie reklamacji, - koordynacja funkcjonownia magazynu, - odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie sprzętów,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 03.06.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    Język:
    • angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
      Uprawnienia:
      • znajomość systemów ERP
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: - wykształcenie wyższe - logistyka i pokrewne, - doświadczenie na podobnym stanowisku, - j. angielski min. B2, - ponadprzeciętna komunikatywność.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez OHP
        Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
        Adres: Parkowa 18, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Elżbieta Olejnik
        Numer telefonu: 56 4624021
        Język aplikacji:
        Wymagane dokumenty:
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        zgodny
        StPr/19/1369
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Praca na stanowisku monter, konserwator sieci wodno-kanalizacyjnych.
        StPr/19/1418
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Praca w branży spożywczej.
        StPr/19/1421

        Zgodny
        StPr/19/1422

        Zgodny
        StPr/19/1423

        zgodny, praca jako kontroler biletów
        StPr/19/1424

        opracowywanie spraw w ramach realizacji procesów dotyczących obsługi wniosków i korespondencji osób posiadających polskie i zagraniczne okresy ubezpieczenia
        StPr/19/1426
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        zgodny
        StPr/19/1432

        zbieranie truskawek
        63/6/2019
        wynagrodzenie od 30 - 50 PLN

        wg załacznika do umowy o zorg. stażu
        StPr/19/1385