Zamknij

Kierowca kat. B w transporcie międzynarodowym

Miejsce pracy: Górna 10, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Transport towarów, załadunek i rozładunek towarów. Prowadzenie dokunetacji transportowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kat. B. Wymagane min. roczne doświadczenie jako kierowca w transporcie międzynarodowym.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MAL-TRANS MARCIN MALKOWSKI
    Adres: Górna 10, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 514 081 813
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    zgodny
    StPr/19/1384
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    - zliczanie towaru przy pomocy skanerów
    62/6/2019
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    - wykładanie towaru - prace porządkowe na terenie marketu
    61/6/2019
    wynagrodzenie od od 16 PLN

    Prace budowlane.
    StPr/19/1371
    wynagrodzenie od od 4 928 PLN

    zgodny
    StPr/19/1372
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    zgodny
    StPr/19/1373

    zgodny
    StPr/19/1374

    Obsługa klientów marketu, zgonie z przyjętymi standadami firmy. Obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych. Praca na stoisku mięsnym.
    StPr/19/1383
    wynagrodzenie od od 2 350 PLN

    zgodny
    StPr/19/1355

    zgodny
    StPr/19/1357