Psycholog

Miejsce pracy: Parkowa 25, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.08.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie wyższe psychologia, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe, umowa o pracę, praca na I zmianę (8-15), wynagrodzenie brutto od 2538 zł/m-c.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zespół Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych
    Adres: Parkowa 25, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+skierowanie, kontakt osobisty w godz. 9-14
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 9-14
    Montaż bram i drzwi oraz systemów przeładunku
    StPr/19/2058
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    zgodny
    StPr/19/2059
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    telefoniczna obsługa klientów ZUS, obsługa korespondencji prowadzonej drogąelektronicznąw ramach COT
    StPr/19/2061
    wynagrodzenie od 2 500 - 2 800 PLN

    obsługa płatników składek w ramach e-Składki oraz pozostałych informacji związanych z prowadzeniem działalności oraz ubezpieczonych
    StPr/19/2063

    obsługa kont płatników w zakresie rozliczeń
    StPr/19/2064

    zgodny
    StPr/19/2065

    - obszywanie lub lamowanie mat samochodowych - kontrola jakościowa wylamowanej lub obszytej maty samochodowej
    StPr/19/1069
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    - nabijanie mocowań na maty samochodowe według zlecenia - kompletowanie mat samochodowych - przygotowanie towaru do wysyłki
    StPr/19/1070
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    zgodny
    StPr/19/2000

    zgodny
    StPr/19/2018