Zamknij

Kierowca- sprzedawca

Miejsce pracy: Szosa Toruńska 40, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie samochodu ciężarowego, sprzedaż towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 06.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. C
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Niekaralność, prawo jazdy kat. C, prowadzenie samochodu ciężarowego, stanowisko do przyuczenia, umowa o pracę, praca na I zmianę (6-14) na terenie Grudziądza, wynagrodzenie brutto od 2250 zł/m-c+ prow
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BAKOMA Sp. z o.o.
      Adres: Szosa Toruńska 40, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorsk
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 785-296-119
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 785-296-119
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : kontakt tel. 8-16
      zgodny
      StPr/19/2466
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      zgodny
      StPr/19/2467

      zgodny
      StPr/19/2469
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      zgodny
      StPr/19/2470

      praca przy sprzątaniu na produkcji ,obróbce cebuli
      StPr/19/2473

      zgodny
      StPr/19/2458

      przygotowanie dań, półproduktów, dbanie o czystość, i inne pracy w kuchni restauracji Lotos w Grudziądzu
      StPr/19/2459
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      zgodny
      StPr/19/2460

      zgodny
      StPr/19/2446
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      zgodny
      StPr/19/2448
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN