Główny specjalista ds. księgowości i finansów

Miejsce pracy: Ratuszowa 1, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: opracowywanie oraz wdrażanie standardów i rozwiązań korporacyjnych, monitorowanie działalności spółek grupy kapitałowej pod kątem bieżącej kondycji ekonomiczno- finansowej i prognozowania przyszłych w
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.01.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne, min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, wiedza z zakresu zasad funkcjonowania spółek prawa handlowego oraz grupy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Grudziądzki Holding Komunalny S.A.
    Adres: Ratuszowa 1, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Kontrola biletów parkingowych w zaparkowanych pojazdach. Praca chodząca w terenie w różnych warunkach atmosferycznych. Wykonywanie prostych prac serwisowych urządzeń do poboru opłat
    StPr/20/0086
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    zgodny
    StPr/20/0308

    produkcja sera i masła z zastosowaniem maszyn i urządzeń przemysłowych
    StPr/20/0309
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    zgodny
    StPr/20/0310
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    zgodny
    StPr/20/0312

    pomoc w procesie produkcyjnym, załadunek wyrobów do transportu, praca na II zmiany
    StPr/20/0315

    dostawa towaru do kontrahentów w Grudziądzu i okolicy, pomoc przy załadunku, praca na II zmiany
    StPr/20/0316

    Przeprowadzanie społecznych i rolniczych badań ankietowych w terenie. Rejestracja, kontrola oraz komputerowe przetwarzanie ankiet
    StPr/20/0318

    opracowywanie spraw w ramach realizacji procesów dotyczących obsługi wniosków i korespondencji osób posiadających polskie i zagraniczne okresy ubezpieczenia
    StPr/20/0303
    wynagrodzenie od 2 700 - 3 000 PLN

    zgodny, tapicerka meblowa
    StPr/20/0305
    wynagrodzenie od 2 900 - 3 400 PLN