Nauczyciel przedmiotów zawodowych rolniczych i leśnych

Miejsce pracy: Lipowa 33, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.03.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 782 - 3 817 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Studia wyższe magisterskie kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie w pracy pedagogicznej, uprawnienia do nauczania przedmiotów zawodowych, umowa o pracę w wymiarze 16/18 etatu, wynagrodz
    Pracodawca: Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego
    Adres: Lipowa 33, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 56 46-48-240
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel. 56/46-48-240 w godz. 8-13 oraz e-mail: [email protected]
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : telefon od 8-13
    Zgodny ze stanowiskiem.
    StPr/20/0841
    wynagrodzenie od od 4 480 PLN

    StPr/20/0842

    StPr/20/0843

    Nauczanie przedmiotów zawodowych elektronicznych teoretycznych i praktycznych.
    StPr/20/0838
    wynagrodzenie od 2 782 - 3 817 PLN

    zgodny
    StPr/20/0839
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    zgodny
    StPr/20/0832
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    Wykonywanie robót elektrycznych.
    StPr/20/0835
    wynagrodzenie od 2 600 - 4 000 PLN

    Przygotowywanie wycen przetargowych, ofertowych (prac elektrycznych)
    StPr/20/0836

    - Nadzór w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu instalacji elektrycznych, sieci elektroenergetycznych, sieci oświetleniowych. - Nadzór nad parkiem maszynowym na linii przetarcia, linii sortowniczej i produkcji bezpośredniej.
    StPr/20/0827
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    Samodzielne przygotowanie auta do lakierowania.
    StPr/20/0831