Spawacz

Miejsce pracy: Waryńskiego 32/36, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Spawanie elementów metalowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.06.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • Uprawnienia do spawania metodą TIG
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w spawaniu metodą TIG.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Ekosystem Chemia Zarębski Zdzisław
      Adres: Waryńskiego 32/36, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorsk
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : osobiście w godz. od 08:00 - 14:00
      Prace wykończeniowe przy wyrobie gotowym np. obcinanie nitek lub nadmiaru materiału.
      StPr/20/0826
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      zgodny
      StPr/20/0820
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      Pomoc w przygotowaniu potraw, utrzymanie czystości w kuchni.
      StPr/20/0824

      montaż i uruchomienie systemów sygnalizacji włamania, systemów p-poż, systemów CCTV
      StPr/20/0813
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Kontrola rejestrów, kontrola obiegu dokumentów, ogólne prace biurowe.
      StPr/20/0817
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Rysowanie komputerowo projektów.
      StPr/20/0818
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      Sprzedaż towaru przez internet.
      StPr/20/0807

      Szycie bielizny.
      StPr/20/0809

      zgodny
      StPr/20/0811

      zgodny co do oferowanego stanowiska
      StPr/20/0805