Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Curie - Skłodowskiej 5-7, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wywóz odpadów wielkogabarytowych, wywóz mebli z mieszkań, drobne prace naprawcze i remontowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane prawo jazdy kat. B oraz znajomość topografii miasta.
    Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o.
    Adres: Curie - Skłodowskiej 5-7, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 56 451 20 50
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymanie istniejących rozwiązań, Tworzenie rozwiązań dla pojawiających się inwestycjiProponowanie odpowiednich rozwiązań technologicznych dostosowanych do potrzeb.Zarządzanie sprzętem IT. Bieżąca aktualizacjastrony internetowe, tworzenie modułów, wdrażanie framework. Tworzenie dokumentacji. Instalacja, konfiguracja sprzętu komputerowego. Dbanie o infrastrukturę sieciową, bierząca pomoc dla pracowników szkoły.
    StPr/20/1302
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    zgodny ze stanowiskiem
    StPr/20/1296
    wynagrodzenie od od 650 PLN

    StPr/20/1297
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    zgodny
    StPr/20/1289
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    zgodny
    StPr/20/1290

    zgodny
    StPr/20/1291

    zgodny
    StPr/20/1292

    zgodny
    StPr/20/1294

    zgodny
    StPr/20/1271

    zgodny
    StPr/20/1280