Specjalista do spraw controllingu

Miejsce pracy: Budowlanych 7, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Bieżąca analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej spółek Grupy OPEC: budżetowanie, raportowanie, kontrola kosztów i Capex, tworzenie planów, prognoz finansowych, opracowywanie analiz i raportów na potrzeby zarządcze, przeprowadzanie analiz opłacalności planowanych i realizowanych projektów inwestycyjnych, opracowywanie i wdrażanie narzędzi modeli controllingowych oraz działań naprawczych w procesach biznesowych, wspieranie kierowników różnego szczebla w podejmowaniu decyzji biznesowych i tworzeniu strategii działania Grupy OPEC,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie wyższe: finanse, rachunkowość lub ekonomia, min. 3 letnie doświadczenie w dziale controllingu, znajomość zagadnień związanych z controllingiem i budżetowaniem, analizami finansowo-ekonomicznymi oraz narzędziami i technikami oceny opłacalności projektów, doskonała orientacja z zakresu rachunkowości zarządczej oraz finansowej, biegła znajomość pakietu MS Office, umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy własnej, wnikliwość, pro-aktywność, komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów, Bieżąca analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej spółek Grupy OPEC: budżetowanie, raportowanie, kontrola kosztów i Capex, tworzenie planów, prognoz finansowych, opracowywanie analiz i raportów na potrzeby zarządcze, przeprowadzanie analiz opłacalności planowanych i realizowanych projektów inwestycyjnych, opracowywanie i wdrażanie narzędzi modeli controllingowych oraz działań naprawczych w procesach biznesowych, wspieranie kierowników różnego szczebla w podejmowaniu decyzji biznesowych i tworzeniu strategii działania Grupy OPEC,
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: OPEC GRUDZIĄDZ Sp. z o.o.
    Adres: Budowlanych 7, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected].pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Tworzenie wzorów tatuaży. Wykonywanie tatuaży zgodnie ze wzorem.
    StPr/21/0629
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    produkcja opakowań foliowych
    StPr/21/0624
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    zgodny
    StPr/21/0627

    przygotowywanie surowca do produkcji (wrzucanie surowca do maszyny topiącej), raportowanie wyników pracy do lidera produkcji, wykonywanie prostych napraw maszyny topiącej, obsługa skanera, skanowanie palet.
    13/4/2021

    prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych, opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym, prowadzenie zajęć z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego
    StPr/21/0616
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    układanie kostki brukowej, prace przygotowawcze
    StPr/21/0618

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: prowadzenie rozliczeń z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników, analiza akt i prowadzenie rozliczeń z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne rolników, ewidencjonowanie składek, opracowywanie decyzji w sprawie obejmowania, wyłączania, wymiaru składki dodatkowej z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników, opracowywanie decyzji w sprawie udzielania ulg w spłacie należności z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników, prowadzenie przymusowego dochodzenia należności z tytułu składek, obsługa stanowiska informacji tj. przyjmowanie wniosków o objęcie i wyłączenie z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego rolników i domowników, przyjmowanie wniosków o udzielenie ulg i umorzeń, przyjmowanie dokumentacji związanej z ubezpieczeniami społecznymi i zdrowotnymi, sprawdzanie kompletność zgłoszenia do ubezpieczenia, udzielanie wyjaśnień z zakresu podlegania, ustania ubezpieczenia rolniczego, udzielonych ulg i umorzeń. Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym,w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Budynek Placówki Terenowej w Grudziądzu nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek posiada windę. Winda nie jest dostosowana do przewozu osób niepełnosprawnych. Miejsce wykonywania pracy znajduje się na drugim piętrze budynku. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami.
    StPr/21/1281

    zgodny
    StPr/21/0612

    prowadzenie analiz z zakresu ogrzewnictwa, prowadzenie analiz pracy miejskiego systemu ciepłowniczego, udział w przygotowaniu i realizacji zadań inwestycyjno-remontowych, pozyskiwanie i gromadzenie informacji o nowych rozwiązaniach technicznych,
    StPr/21/0601
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    zarządzanie zespołem podległych pracowników- wyznaczanie, kontrolowanie zadań, sprawowanie nadzoru nad procesem produkcji, nadzór nad dokumentacją, dbałość o przestrzeganie przepisów BHP, pomoc pracownikom.
    StPr/21/0602