Spawacz

Miejsce pracy: Kustronia 13a, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Spawanie małych konstrukcji stalowych (rur, blach)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 23.11.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Uprawnienia do spawania metodą MIG
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Chęci do pracy, uprawnienia do spawania MIG, umowa o pracę na 2 zmiany, wynagrodzenie brutto 3500zł/m-c.
      Pracodawca: GLOBAL PLAYGROUNDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Parkowa 24, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Roman Chyla
      Numer telefonu: 604 147 710
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV+skierowanie do pracy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Prace wykonczeniowe, prace ogólnobudowlane na zewnątrz.
      StPr/21/2428
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      zgodny z zawodem
      StPr/21/2429
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Kontrola jakości produktu,precyzyjne pakowanie wyrobów, aby zapewnić im skuteczne zabezpieczenie podczas transportu, układanie towarów w kartonach.Utrzymanie czystości w miejscu pracy.
      StPr/21/2439
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      wg załącznika do umowy o zorganizowanie stażu
      StPr/21/2419

      zgodny
      StPr/21/2372

      zgodny
      StPr/21/2420
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      zgodny
      StPr/21/2421

      Obsługa symultanicznej frezarki 5 -osiowej z liniowym napędem magnetycznym i laserową kontrolą parametrów modelowania.
      StPr/21/2426

      wg załącznika do umowy o zorg. stażu
      StPr/21/2427

      • pakowanie świeżego łososia (świeża, wypatroszona ryba- nie ma nie przyjemnego zapachu ) • plastrowanie, filetowanie • wyciąganie ości • praca przy maszynie
      37/11/2021
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN