Zamknij

Miałeś wypadek i masz problem z odszkodowaniem. Victoria pomoże

09:21, 22.04.2019 | J.R

Na grudziadzkiej Marinie odbyło się spotkanie informacyjne z mieszkańcami Grudziądza na temat  przysługujących poszkodowanym praw w zdarzeniach losowych z winy osób trzecich posiadających polisę OC.

Podczas spotkania mieszkańcy Grudziądza zadawali pytania Kancelarii Victoria z Gdyni, pani Joannie Bogackiej i Krzysztofowi Szewczyk. Kancelaria Victoria już od dłuższego czasu pomaga w dochodzeniu właściwych kwot odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych, które często są mocno zaniżane. Na spotkaniu dowiedzieliśmy się, że oprócz spraw komunikacyjnych, także jak dochodzić roszczeń przy zdarzeniach medycznych, czy wypadkach przy pracy. O pomoc mogą się zwrócić również poszkodowani którzy na swojej posesji mają napowietrzne czy podziemne linie przesyłowe elektroenergetyczne, gazowe czy telekomunikacyjne. Kancelaria Victoria zajmuje się również polisolokatami, umowami kredytowych w obcych walutach, czy upadłością konsumencką.

Kancelaria  posiada własną kancelarię prawną, w której zatrudnia są na umowy o pracę prawnicy specjalizujący się w sprawach odszkodowawczych. Klient zwracający się o pomoc do Kancelarii może liczyć na bezpłatną ocenę swojej sprawy. Nie ponosi kosztów wstępnych za prowadzenie sprawy i może liczyć na pokrycie ewentualnych kosztów sądowych przez Kancelarię. Wynagrodzeniem Kancelarii jest ustalona przy podpisywaniu umowy prowizja, która jest uzależniona od wielkości sprawy i wynosi od 15 do 30 % wartości odzyskanej kwoty. Zważywszy, że kwoty wypłacane przez ubezpieczycieli, są zaniżane to i tak jest to dla klienta opłacalne.

Kancelaria Victoria oprócz pomocy w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych intensywnie wspiera i organizuje imprezy charytatywne prowadząc m.in. koncerty, na których prowadzone są zbiórki pieniędzy dla osób poszkodowanych, które nie są ubezpieczone.

Nie jest to pierwsze spotkanie informacyjne w Grudziądzu i najbliższym czasie będą kolejne. 

(J.R)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone