Zamknij
REKLAMA

Jak zaplanować wakacje w czasie pandemii koronawirusa?

09:49, 17.04.2020 | J.R
Skomentuj

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i wiele osób zadaje sobie pytanie jak je zaplanować w czasie pandemii koronawirusa. Jaki wybrać kierunek: Włochy, Hiszpania może Grecja?

W tym momencie odpowiedź na to pytanie jest trudna, ponieważ nie wiadomo jak sytuacja będzie wyglądać w lipcu i sierpniu.

O takich wakacjach, jakie mieliśmy do tej pory, możemy zapomnieć. Możemy zakładać, że w wakacje nie będzie kolonii, nie będzie obozów - powiedział Minister Zdrowia Łukasz Szumowski

Zaplanuj wakacje z kamperem, a decyzję dokąd pojedziesz podejmij w ostatniej chwili, nawet w dzień wyjazdu.

Jakie są zalety podróżowania kamperem w trakcie panującego koronawirusa?

Trzeba pamiętać, że wirus rozprzestrzenia się drogą kropelkową i w najprostszy sposób można sie zakazić poprzez kaszel i kichnięcie. Cząsteczki wirusa mogą znajdować się również na przedmiotach, z którymi chora osoba miała styczność. Jadąc własnym czy wynajętym kamperem jesteśmy cały czas zamknięci we własnym otoczeniu i nie narażamy się na możliwość zakażenia jak to ma miejsce w przypadku transportu publicznego (samoloty, autobusy, kolej…). Posiadamy do własnej dyspozycji łazienkę, sypialnię, kuchnię, a cel podróży możemy zmieniać dowolnie.

Nie trzeba od razu kupować kampera na jeden wakacyjny wyjazd. W Polsce jest sporo wypożyczalni takich pojazdów, które do każdej podróży są odpowiednio przygotowywane, dezynfekowane i ozonowane. Praktycznie dostajemy sterylny pojazd do własnej dyspozycji dla całej rodziny.

Jest to odpowiedni moment, aby dokonać rezerwacji kampera.

Pożyczka na dowód - sprawdź ofertę

Dekoracje z drewna

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA