Zamknij
REKLAMA

Orły Cukiernictwa, czyli jak wybrać najlepszą cukiernię w mieście!

10:14, 24.08.2020 | materiały partnera

Jesteś w nowym mieście i nagle, ni stąd ni zowąd naszła Cię ochota na pyszną bezę z borówkami. Wielbiciel takiego zestawu nie zadowoli swojego pragnienia byle ciastkiem, wyrabianym mechanicznie przez zmęczoną maszynę. To musi być prawdziwa bomba! Jak znaleźć tak, by trafić w najlepszą cukiernię w Krakowie, Wrocławiu lub Białymstoku?

Dlaczego ranking może pomóc?

Rankingi internetowe kojarzą nam się najczęściej z produktami elektronicznymi lub szeroko pojętym RTV. Pralka, mikrofalówka, odkurzacz – chcemy wiedzieć czy nasze sprzęty będą działać przez długie lata. Czy jakiekolwiek zestawienie odda jednak smak kremówki albo tortu czekoladowego? Z pewnością nie, ale teraz zastanów się: Jak często dodajesz pozytywną opinię w Internecie o miejscu, usługach lub lokalu, gdy jesteś zadowolony? Musisz być naprawdę pod wrażeniem atmosfery panującej w kawiarni lub estetyki podania kolacji w restauracji, by wysilić się i przyznać jej na Facebooku czy w Google Maps najwyższą ocenę. Czy (patrząc na to pod tym kątem) cukiernia, która ma najlepsze oceny nie wzbudziłaby Twojego zaufania?

Sprawdź Orły Cukiernictwa

Zestawieniem, które ujmuje wszystkie portale i serwisy z ocenami są Orły Cukiernictwa. Wystarczy wejść na stronę główną plebiscytu branżowego (https://www.orlycukiernictwa.pl/) i na liście miejscowości odnaleźć miasto, w którym poszukujemy cukierniczych skarbów. Zestawienie organizowane jest co roku, nie ma więc mowy, że informacje, które tam znajdziesz są nieaktualne. Na listach Orłów znajdują się tylko te cukiernie, których średnia ocen ze wszystkich portali internetowych jest nie mniejsza niż 8.0 w skali dziesięciopunktowej. Na górze każdego zestawienia znajdziemy trzy najlepiej ocenione zakłady cukiernicze w danym mieście. Mogą wyróżniać się nie tylko wysoką notą, ale również dużą ilością fanów ich wyrobów. Bowiem, w przypadku remisu punktowego o wyższej pozycji w rankingu decyduje liczba ocen z portali internetowych.

Podsumowanie

Plebiscyt Orły Cukiernictwa może pomóc wybrać Ci najlepszą cukiernię w mieście. Wyniki konkursu bazują na opiniach zadowolonych klientów, których zdobycie nie jest wcale takie łatwe. Co więcej, teraz już wiesz, że Ty sam dodając ocenę w Google Maps, Zumi czy Facebook masz wpływ na wyniki plebiscytu Orły.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop