Zamknij
REKLAMA

Edukacja na miarę naszych potrzeb

12:20, 15.09.2020 | J.R
Skomentuj

Chcesz podwyższyć swoje kompetencje i szukasz sposobu na zdobycie odpowiednich kwalifikacji? Potrzebujesz zmienić branżę, lecz nie wiesz jak przekuć dotychczasowe hobby w sposób na życie? Zapisz się do Szkoły dla dorosłych Żak w Grudziądzu. Trwa jeszcze rekrutacja.

Kluczem do sukcesu w niemalże każdej profesji jest wiedza. Bez niej dysponujemy tylko i wyłącznie dobrymi chęciami. Osoby, które chcą zdobywać nowe umiejętności i kształcić się na ekspertów w swojej branży powinny postawić na edukację dopasowaną do swoich potrzeb.

Nauka w Szkole Żak się opłaca

Ponad 20 lat praktyki Szkół Żak oraz ogromna liczba zadowolonych absolwentów to znak, że warto zrobić pierwszy krok w kierunku zdobycia nowych umiejętności. W ofercie jest wiele praktycznych kierunków, po których z pewnością znajdzie się wymarzoną pracę lub założy własny biznes. Wszystko to dzięki starannie opracowanym programom nauczania, które pozwolą zdobyć niezbędną wiedzę w maksymalnie krótkim czasie. Wśród kierunków oraz kursów polecanych przez słuchaczy są:
- Trener personalny z elementami fitness,
- Fryzjer damski,
- Wizażystka/stylistka,
- Masaż z elementami SPA,
- Agent celny,
- Transport i logistyka,
- Aranżacja ogrodów,
- Dekorator wnętrz,
- Rachunkowość i finanse,
- Instruktor ds. terapii uzależnień,
- Konsultant ds. dietetyki.

W Szkole Żak w Grudziądzu jest wiele bezpłatnych kierunków, których ukończenie wiąże się z uzyskaniem państwowych kwalifikacji. Polecamy m.in.:
- Technik administracji,
- Technik BHP,
- Technik usług kosmetycznych,
- Florysta,
- Opiekunka środowiskowa.

Nauka w każdym wieku
Nauka w Żaku to także szansa na rozwój dla osób dorosłych, które nie miały wcześniej możliwości zdobycia średniego wykształcenia. Można zapisać się do liceum ogólnokształcącego i zdać maturę, która otwiera wiele dróg zawodowych. Tutaj także obowiązuje weekendowa forma zajęć. Można więc uczyć się i pracować jednocześnie.

Rekrutacja nadal trwa, więc kto się jeszcze nie zapisał, może to nadal zrobić online na  https://grudziadz.zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub osobiście w Sekretariacie szkoły przy ul. Długiej 22 lokal 9. Ważne, aby zabrać ze sobą dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły średniej.

________________________________

Ślub w plenerze, fotobudka i 2 inne trendy na modne wesele

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA