Zamknij
REKLAMA

Zespół Szkół Manager w Grudziądzu. Rusza rekrutacja

12:53, 01.06.2021 | J.R
Skomentuj

W czasach kiedy wyuczony kierunek nauczania nie definiuje zawodowej przyszłości ucznia, okres ten to przede wszystkim czas, w którym szkoła powinna stawiać nacisk na kształcenie i rozwijanie kompetencji interpersonalnych, niezwykle pożądanych na rynku pracy, a także powinna być miejscem, gdzie pobudza się ucznia do chęci stałego rozwoju i poszerzania horyzontów.

Dbamy również o proces komunikacji zarówno na płaszczyźnie uczeń – uczeń, jak i uczeń – dorosły.

Dlatego dla naszych uczniów oraz ich rodziców przygotowaliśmy warsztaty, które pomogą im zrozumieć się nawzajem oraz usprawnić proces komunikacji.

Dla młodzieży szkoła średnia to często czas kryzysu emocjonalnego, zaburzeń tożsamości, braku akceptacji, czy frustracji, dlatego Zespół Szkół Manager bardzo dużo pracy wkłada w  budowanie społeczności, która się wzajemnie wspiera i inspiruje.

Nieważne, którą ścieżkę edukacji wybierze Państwa dziecko, czy to będzie nasze liceum, technikum czy też szkoła branżowa - wszyscy jesteśmy jednym zespołem!

Jako dyrektor szkoły oraz doświadczony pedagog jestem przekonana, że nasza szkoła jest odpowiedzią na potrzeby rynku edukacyjnego, który wymaga indywidualnego podejścia do ucznia i zrozumienia jego potrzeb.

Zespół Szkół Manager w Grudziądzu to szkoła z misją.

Zachęcam Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą placówki na stronie www.zsz-manager.pl

dr Natalia Gniadek, Dyrektor Zespołu Szkół Manager w Grudziądzu

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%