Zamknij
REKLAMA

Personalizowana statuetka 3D. Idealny prezent na każdą okazję

11:46, 14.07.2021 | materiał partnera
Skomentuj Fot. Krysztaly3D.pl

Potrzebujesz wyjątkowego prezentu na urodziny, Dzień Kobiet, Walentynki? Chcesz stworzyć oryginalne ślubne podziękowanie dla rodziców? A może potrzebujesz czegoś eleganckiego na firmowy jubileusz? Idealnym podarkiem na każdą z tych okazji będzie personalizowana statuetka 3D.

Statuetka 3D sprawdzi się jako prezent dla każdego i na każdą okazję. Grawerunek w postaci motywu odpowiedniego na daną okazję oraz osobistej dedykacji sprawi, że taki podarunek stanie się pamiątką na wiele lat.

Grawerunek jest wykonywalny wewnątrz statuetki za pomocą lasera, dzięki czemu jej powierzchnia pozostaje nienaruszona i idealnie gładka.

Do statuetki 3D (w zależności od modelu) można dobrać elegancką podświetlaną podstawkę, dzięki której będzie prezentować się jeszcze bardziej efektownie.

Statuetka 3D - idealny prezent na każdą okazję

Na stronie Krysztaly3D.pl znajdziesz statuetki 3D na każdą okazję. Oto kilka przykładów:

Urodziny

W statuetce 3D przeznaczonej na prezent urodzinowy można wygrawerować zarówno motywy kwiatowe, jak i symboliczne. Dostępne są m.in motywy orła czy pegaza, które mogą inspirować do spełniania marzeń, jak i np. drzewa, które symbolizuje mądrość, spokój i piękno.

Każdy z tych motywów w połączeniu z osobistą dedykacją lub płynącymi z serca życzeniami sprawi, że urodzinowa statuetka 3D stanie się niezapomnianym prezentem.

Fot. Krysztaly3D.pl

Walentynki

Wybór romantycznych motywów jest ogromny. Możesz wyrazić ukochanej osobie miłość, wybierając statuetkę z różą, sercem czy Waszym wspólnym zdjęciem

Oryginalnym prezentem na Walentynki będzie m.in. statuetka w formie świecznika. Stanie się ona nie tylko wspaniałą pamiątką, ale także elementem wystroju, tworzącym romantyczny nastrój i symbolizującym Waszą miłość.

Fot. Krysztaly3D.pl

Ślub

Ślubne podziękowanie to zawsze bardzo wzruszający prezent. Kiedy ma formę statuetki 3D z osobistą dedykacją od pary młodej, staje się dodatkowo pamiątką na wiele lat.

Na statuetce 3D, która ma stanowić ślubne podziękowanie dla rodziców, można wygrawerować m.in. parę w altance, gołębicę, obrączki czy splecione ze sobą serca.

Fot. Krysztaly3D.pl

Chrzest lub Komunia

Chrzest Święty i pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe uroczystości. Warto upamiętnić je statuetkami z religijnymi motywami i osobistymi dedykacjami. 

Prezent w postaci statuetki 3D z religijnym motywem i inspirującą dedykacją będzie dla każdego dziecka pamiątką na całe życie.

Fot. Krysztaly3D.pl

Impreza firmowa

Jubileusz istnienia firmy, uroczystość wręczenia nagród pracownikom, rozstrzygnięcie konkursu branżowego - statuetka 3D sprawdzi się doskonale jako prezent czy nagroda w każdym z tych przypadków.

Na stronie Krysztaly3D.pl dostępne są statuetki 3D z motywami związanymi z pracą różnych branż. Z kolei na stronie Statuetki3D.pl możesz zamówić dowolny model z logo swojej firmy lub wybraną przez Ciebie grafiką odpowiednią dla Twojej branży oraz okoliczności wręczenia statuetki.

Fot. Krysztaly3D.pl

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%