Zamknij

Andrzej Guzowski apeluje do Prezydenta Grudziądza

11:29, 12.09.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W dniu dzisiejszym (12.09) o godz. 10.00 kandydat na prezydenta Andrzej Guzowski zwołał konferencje prasową. Miejsce spotkania było symboliczne – pod grudziądzkim mostem, jako miejsce dla przysłowiowego bezdomnego, który nie ma się gdzie podziać.

Andrzej Guzowski wystosował apel do Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego o wycofanie decyzji o zakazie organizowania spotkań z mieszkańcami w obiektach, którymi zarządza miasto. Zakaz jest związany z kampanią wyborczą. Prezydent wydając ten zakaz nie chce, aby w tych obiektach prowadzili kampanię wyborczą kandydaci ubiegający się o mandaty w nadchodzących wyborach. Andrzej Guzowski zwraca uwagę, że w wielu miejscach brak jest obiektów alternatywnych, gdzie można takie spotkania organizować. Podał tutaj przykład Owczarek, gdzie jedynym miejscem jest szkoła i nie ma innych miejsc, aby spotkać się z wyborcami. Oczywiście chodzi tutaj o udostępnienie tych obiektów tylko w godzinach popołudniowych, kiedy nie ma już zajęć lekcyjnych.

Przypominamy, że Andrzej Guzowski został zaproszony na spotkanie do Domu Dziennego Pobytu przy ul. Piłsudskiego. Spotkanie niestety z powodu wprowadzenia zakazu nie mogło się odbyć.

Zakaz dla mnie niezrozumiały i niemający uzasadnienia prawnego. W poprzednich wyborach taki zakaz nie obowiązywał i dziwnym się staje, że zaczął obowiązywać podczas tegorocznych wyborów. – mówi kandydat na Prezydenta Andrzej Guzowski.

Takich problemów z wyszukaniem miejsc do organizowania spotkań z mieszkańcami zapewne będzie więcej, bowiem w wyborach kandyduje wiele osób, czy to na radnego, czy na prezydenta, czy do sejmiku wojewódzkiego.

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Ja Ja

0 0

Łysa pało to mieszkańcy są właścicielami majątku miasta i oni płacą podatki na twoje utrzymanie jak będziesz właścicielem to możesz sobie zakazywać.Strach przed utratą koryta i układów zagląda do oczu. 18:16, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MiastowyMiastowy

1 0

A gdzie się podziała kreatywność kandydata na urząd Prezydenta. Szkoda, że "symbolicznie" nie wpadł na pomysł pożyczenia woderów od PZW i zorganizowania konferencji prasowej na jednaj z łach na środku Wisły. Co za bieda i lament. I taki oto kandydat ma być dobrym gospodarzem mojego miasta bez polotu i finezji. Stanie na środku jezdni się zgubi a policjant odprowadzi do domu za rękę... 08:22, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone