Zamknij

Mamy kolejnego kandydata na Prezydenta Grudziądza - zdjęcia

16:50, 24.09.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Z półgodzinnym opóźnieniem odbyła się dzisiaj 24 września konferencja prasowa Ruchu Kukiz 15, na której Poseł na Sejm Paweł Szramka przedstawił kandydatkę na Prezydenta Grudziądza Joannę Wiśniewską. Kandydatka ma również poparcie partii Kongres Nowej Prawicy.

Jestem kandydatką niezależną i zapraszam Państwa na Konwencję 1 października o godz. 18.00 w Cechu Rzemiosł i tam przedstawimy program wyborczy oraz kandydatów na radnych. – powiedziała Joanna Wiśniewska.

Co chce zmienić kandydatka na Prezydenta Grudziądza?

Chce doprowadzić do normalności w naszym mieście. Chce, aby było bezpieczniej, aby każda z osób która tutaj zamieszkuje lub zamierza zamieszkać czuły się pewnie, były zadowolone, aby wstawały rano z uśmiechem. Chce doprowadzić, aby ulice były czyste. Zamierza zająć się wykorzystaniem Wisły i przywrócenia żeglugi na tej rzece. Dla Grudziądza jest tutaj duża szansa, aby stworzyć port w naszym mieście. Chce postawić na parki technologiczne, aby przygotowywać młode osoby do pracy, a nie kształcić bezrobotnych. Więcej szczegółów dowiemy się na konwencji 1 października.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

JaJa

0 0

Ładna ale raczej bez szans 11:27, 26.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


MarlenaMarlena

4 0

Potwierdzam że jest nieodpowiedzialna matką i dba tylko o samą siebie. Co chwilę siedzi tylko przed lustrem, maluje paznokcie i dba o swoje przedłużone włoski i flirtuje z chlopaczkami. Ta kobieta nie jest w stanie pomóc swoim dzieciom w nalogach i problemach,więc jak ona sobie wyobraża pomóc innym? Najpierw polecam pani Magdalenie zadbać o dzieci, ogarnąć bałagan w domu i wziąść się za pracę. 15:03, 03.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone