Zamknij
REKLAMA

Partia Wolność startuje do Rady Miasta razem z PiS

11:49, 18.09.2018 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Pod Flisakiem odbyła się konferencja prasowa Partii Wolność, która poinformowała o wystawieniu swoich list w wyborach do sejmiku województwa. Na konferencji wystąpił Marcin Łasiński koordynator oddziału grudziądzkiego Partii Wolność, kandydatka do sejmiku województwa Agnieszka Borsuk-De Moor oraz kandydat na prezydenta popierany przez PiS Andrzej Guzowski.

Agnieszka Borsuk-De Moor przedstawiła swój krótki życiorys oraz czym chce się zajmować w Sejmiku i jakie ma zainteresowania. Jest absolwentką II LO w Grudziądzu, ukończyła farmację w Gdańsku oraz szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Interesuje się służbą zdrowia oraz kulturą. Uważa, że szpital w Grudziądzu może uratować tylko wsparcie z zewnątrz i miasto samo tego problemu nie rozwiąże.

Partia Wolność twierdzi, że tylko głosowanie na środowisko z PiS może uratować miasto, ponieważ jest to partia rządząca i dysponuje budżetem centralnym.

Partia Wolność startuje w Grudziądzu do Rady Miasta w koalicji z PiS i będzie popierać w wyborach na Prezydenta Grudziądza Andrzeja Guzowskiego.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%