Zamknij

Od spottera Pozdrawiam dziewczynę która jechała autobusem nr 18 około godziny 19:30 dnia 10.12.18. Miałaś blond włosy i różowa czapkę, siedzialas z tylu. Pozdrawia chłopak który siedział z przodu w granatowej kurtce i czarnych spodniach, wysiadałam na nauczycielskiej a ty jechałaś dalej. Chętnie bym Cię poznał. ;)

Od spottera Chciałbym pozdrowić ciemnowłosą dziewczynę, która dnia 10.12 około godziny 15 była w Mc z dwoma koleżankami. Siedziałaś na przeciwko koleżanek koło okna. Ładnie się uśmiechałaś Pozdrawia chłopak w świątecznym sweterku.

Od spotterki Pozdrawiam chłopaka który dzisiaj o godzinie 13:10 jechał autobusem numer 19 w stronę Mniszka i poratował mnie biletem przed kontrolerami. Wiszę Ci kawę tylko, że nie wymieniliśmy się żadnym kontaktem . Odezwij się.

Od spotterek Dwie dziewczyny pozdrawiają chłopaka z konkursu historycznego w sp21 dn. 10.12.2018r. Miałeś granatową koszulę i okulary z białymi oprawkami. Jedna z dziewczyn powiedziała Ci, że masz obserwować Spotted Grudziądz. Odezwij się w komentarzu, chętnie Cię poznam.

Od spotterki Chciałabym pozdrowić nieśmiałego chłopaka Kamila który dnia 8.12 męczył się ze składaniem happy meala jednakże DOBRZE się prezentował za kasą. Pozdrawiają 2 dziewczyny które czekały na swój numerek po godz 14.Odezwij się w kom????????

Od spottera Chciałbym pozdrowić blondynkę która widziałem w Czarcim Młynie dnia 8.12. Miałaś długie czarne kozaki oraz sukienkę we wzór skory węża. Pozdrawia wysoki brunet w czarnej koszuli Armani

Od spotterki Chciałabym pozdrowić wysokiego chłopaka który w piątek 07.12 ok godz 14 robił zakupy dla dzieci w Carrefourze w kasie rodzinnej, Twój kolega zakładal aplikacje w telefonie, miło by było gdybyś zostawił po sobie jakiś ślad. :) Pozdrawia kasjerka która was obsługiwała.

Chciałabym pozdrowić wysokiego chłopaka w żółtej kurtce, który jechał tramwajem bodajże na Bydgoską dnia 08.12 około godziny 11:35. Liczę na odzew w komentarzu ????

Chciałabym pozdrowić przystojnego i miłego kelnera z Don Corleone który pracował dnia 8.12 w godzinach wieczornych! Jeśli chcesz odezwij sie w komentarzu ;)

Od spottera Chciałbym pozdrowic uroczą dziewczynę, ktora pracuje w Reserved. Było to 08.12 ok. Godziny 16:00. Ubrana byla W marynarkę "firmową". Rzuciły mi sie na nogach trampki. Kilka razy wymienilismy się spojrzeniem. Pozdrawia chłopak w bojowkach, skórze i czarnej czapce. Jeśli to czytasz to daj znac ????.

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone