Zamknij

Od spottera 14.02.2019 około godziny 14 Pozdrawiam dziewczynę w blond włosach i zielonej kurtce, jechaliśmy autobusem nr 3, wysiadłaś na lotnisku przy kościele. Pozdrawia chłopak w czerwonej kurtce okularach i słuchawkach, sytuacja w której o ile się nie mylę zobaczyliśmy się, była niezręczna, mam nadzieję, że nie przeszkodzi to w poznaniu sie. Odezwij się w komentarzach

Pozdrawiam dziewczynę z carrefoura, chyba uczennice na dziale mięsny O ile się nie mylę to Klaudia. 12.02.19 odezwij się ?

Witam. Poszukuję tekstu piosenki żołnierzy z Waszego miasta. W necie już szukałam niestety nie znalazłam. Początek brzmi tak "Gdy nad Grudziądzem zmrok zapada, milion gwiazd na niebie lśni itd itd" sprawa sentymentalna dla taty. lata 77. Proszę o pomoc..

Pozdrawiam chłopaka który był w Cool Club - Grudziądz kazałeś się pozdrowić więc masz haha. Było by miło gdybyś dał o sobie znać dziewczyna w sukience w paski ???

Pozdrawiam chłopaka z rehabilitacji 07.02 i 08.02 w białej bluzie i kitku ? chciałam parę razy zagadać no ale moja wstydliwość nie zna granic haha ? jak to czytasz to zgłoś się ?

7.02.2019 Pozdrawiam przystojnego listonosza w długich kręconych włosach, którego widziałam dzisiaj w Tarpnie ?

Witam, głos należy do was : Ostatnio dostajemy bardzo dużo zapytań czemu nie dodajemy innych postów niż tylko pozdrowienia, dochodzi to niepotrzebnych kłótni pomiędzy administratorami a spotterami. Co myślicie o tej sprawie? Zostawić tak jak jest, że dodajemy tylko pozdrowienia. Czy zmienić lekko politykę spotted i dodawać również zapytania gdzie znajdę to, gdzie znajdę tamto, itd? (z wyjątkiem sprzedaży produktów oraz adopcji, znalezień zwierzaków)

Od spotrerki Od spotterki : Chciałabym pozdrowić i odnaleźć przystojnego kierowcę autobusu numer 18 z dnia 02.02.2019 (sobota), wsiadam na Bora - Komorowskiego o godzinie 14.05 . Podjeżdżając na przystanek miło uśmiechałeś się do mnie , dosiadłam się do koleżanek i zerkałeś w lusterko ? . Serdecznie pozdrawiam i również przesyłam dużo uśmieszków , do zobaczenia ? Kuuuurła, nastukało nam tych busdrajwerów na spotted ????

Od spottera Pozdrawiam miła Panią o kolorze blond włosów ze sklepu Carrefour Tea &Tea dnia 05.02.2018 o godzinie 13.30, ktora sprzedała mi znakomitą herbatę ?Chłopak w czerwono -czarnej kurtce ,byłem z kolegą ? Odezwij sie ?

Od spottera Pozdrawiam i poszukuję Sandry widzianej w Zmierzchu w Sobotę 2 lutego między 21 a 23. Miałaś blond włosy spięte w kucyka. Dopóki gadaliśmy i nie przyjęłas loty było dobrze ale chyba ktoś Cie zawinal do domu. Pozdrawia brunet w basseballowce ?

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone