Zamknij
REKLAMA

Od spotterki Witam,chciałabym pozdrowić chłopaka który był na maratonie z LaLloroną w kinie helios,dnia 10.05,miałeś miejsce 25 w rzędzie 13.Byłeś prawdopodobnie z kolegą i koleżanką.Pozdrawia dziewczyna,która miała miejsce 24 i siedziała obok ciebie.Miło by było jakbyś się odezwał w komentarzu?


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Od spotterek Dwie dziewczyny chciałyby pozdrowić grupkę chłopaków która dnia 21.09 około godziny 16:30 przechodziła koło mariny, z tego co pamiętamy jeden był ubrany na czarno i pomachał nam a drugi miał siwą bluzę i powiedział „don corleone”, jedna z nas miała ubrane czarne spodnie i bomberke a druga miała bordową bomberke i spodnie w moro. Jak chcecie zostawcie po sobie ślad.

Od spottera Pozdrawiam śliczną dziewczyne, z którą wymienilem dzisiaj (20.09.19) kilka przyjemnych spojrzen, nawet usmiechalismy sie do siebie, jechalismy wtedy mzk linia 4, okolo godziny 7:30-7:45, wysiadłas na Bora-Komorowskiego Zostaw slad po sobie w komentarzu

Od spotterki Chciałabym pozdrowić grupke chłopaków, szczególnie jednego z nich brunetka, który puścił mi buziaka, codziennie rano 6:40 podjezdza po was auto do pracy na ulicy Hallera/Bora Komorowskiego i dzisiaj również dnia 20 września 2019r. Odezwij się w komentarzu.

Od spottera Pozdrawiam piękną dziewczynę która jechała autobusem Linii 22, o godzinie 13 w stronę mniszka pozdrawia chłopak w biało-czarnej moro kurtce, odezwij się w komentarzu 😂😋

Od spotterki Chciałabym pozdrowić chłopaka , którego spotkalam na siłowni ( dawny zodiak) w niedzielę 15.09 okolo godziny 13, miałeś ubrana zielona koszulkę Olimpii, czarne dresy. Pozdrawia dziewczyna w białej koszulce i czarnych leginsach.

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone