Zamknij

Od spottera Cześć, chciałbym pozdrowić blondynkę, która siedziała dziś w maku tj. 1.12.18 koło godziny 20.30 przy terminalach do zamawiania. Wiesz czemu nie podszedłem :) pozdrawia wysoki blondyn w grantowej kurtce.


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Od spottera Pozdrawiam dziewczynę która jechała autobusem nr 18 około godziny 19:30 dnia 10.12.18. Miałaś blond włosy i różowa czapkę, siedzialas z tylu. Pozdrawia chłopak który siedział z przodu w granatowej kurtce i czarnych spodniach, wysiadałam na nauczycielskiej a ty jechałaś dalej. Chętnie bym Cię poznał. ;)

Od spottera Chciałbym pozdrowić ciemnowłosą dziewczynę, która dnia 10.12 około godziny 15 była w Mc z dwoma koleżankami. Siedziałaś na przeciwko koleżanek koło okna. Ładnie się uśmiechałaś Pozdrawia chłopak w świątecznym sweterku.

Od spotterki Pozdrawiam chłopaka który dzisiaj o godzinie 13:10 jechał autobusem numer 19 w stronę Mniszka i poratował mnie biletem przed kontrolerami. Wiszę Ci kawę tylko, że nie wymieniliśmy się żadnym kontaktem . Odezwij się.

Od spotterek Dwie dziewczyny pozdrawiają chłopaka z konkursu historycznego w sp21 dn. 10.12.2018r. Miałeś granatową koszulę i okulary z białymi oprawkami. Jedna z dziewczyn powiedziała Ci, że masz obserwować Spotted Grudziądz. Odezwij się w komentarzu, chętnie Cię poznam.

Od spotterki Chciałabym pozdrowić nieśmiałego chłopaka Kamila który dnia 8.12 męczył się ze składaniem happy meala jednakże DOBRZE się prezentował za kasą. Pozdrawiają 2 dziewczyny które czekały na swój numerek po godz 14.Odezwij się w kom????????

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone