Zamknij

Od spotterki Pozdrawiam chłopaka, który był na rozgrywkach siatkówki w ZSBiP w Grudziądzu (5.11). Po meczu około 14:10 szedłeś z kolega na ul.Narutowicza. Miałeś szara kurtkę, (chyba) czarną bluzę i szarą torbę z nike. Miło będzie cię poznać zostaw jakiś znak ???? pozdrawia blondynka idąca za tobą ????


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Od spottera Pozdrawiam dziewczynę która jechała autobusem nr 18 około godziny 19:30 dnia 10.12.18. Miałaś blond włosy i różowa czapkę, siedzialas z tylu. Pozdrawia chłopak który siedział z przodu w granatowej kurtce i czarnych spodniach, wysiadałam na nauczycielskiej a ty jechałaś dalej. Chętnie bym Cię poznał. ;)

Od spottera Chciałbym pozdrowić ciemnowłosą dziewczynę, która dnia 10.12 około godziny 15 była w Mc z dwoma koleżankami. Siedziałaś na przeciwko koleżanek koło okna. Ładnie się uśmiechałaś Pozdrawia chłopak w świątecznym sweterku.

Od spotterki Pozdrawiam chłopaka który dzisiaj o godzinie 13:10 jechał autobusem numer 19 w stronę Mniszka i poratował mnie biletem przed kontrolerami. Wiszę Ci kawę tylko, że nie wymieniliśmy się żadnym kontaktem . Odezwij się.

Od spotterek Dwie dziewczyny pozdrawiają chłopaka z konkursu historycznego w sp21 dn. 10.12.2018r. Miałeś granatową koszulę i okulary z białymi oprawkami. Jedna z dziewczyn powiedziała Ci, że masz obserwować Spotted Grudziądz. Odezwij się w komentarzu, chętnie Cię poznam.

Od spotterki Chciałabym pozdrowić nieśmiałego chłopaka Kamila który dnia 8.12 męczył się ze składaniem happy meala jednakże DOBRZE się prezentował za kasą. Pozdrawiają 2 dziewczyny które czekały na swój numerek po godz 14.Odezwij się w kom????????

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone