Zamknij

Kto zdobył mandat do Sejmu? Znamy wyniki w naszym regionie

12:32, 14.10.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 40,38% (182 648 głosów)

  • ARDANOWSKI Jan Krzysztof 76 267 (mandat posła)
  • CZABAŃSKI Krzysztof 5413
  • MICHAŁEK Iwona Krystyna 11130 (mandat posła)
  • BOROWIAK Joanna Beata 15200 (mandat posła)
  • SOBECKA Anna Elżbieta 9444
  • GEMBICKA Anna Urszula 15305 (mandat posła)
  • MAZURKIEWICZ Maria 2623
  • KAŁUŻNY Mariusz Piotr 10984 (mandat posła)
  • JARANOWSKI Wojciech 1464
  • GIRZYŃSKI Zbigniew 12293 (mandat posła)
  • STEFANIAK Arkadiusz Andrzej 729
  • STRYCH Marcin 1154
  • KOSIŃSKI Krzysztof Roman 3885
  • TYBURSKI Jacek Aleksander 1559
  • SZWED Anna Bożena 1553
  • ORŁOWSKI Arkadiusz 1332
  • JASZCZAK Edyta Maria 441
  • SADURSKI Piotr 333
  • KLIMEK Łukasz Szymon 625
  • KLIMASZEWSKA-ANTOS Ewa Zofia 2821
  • KŁOSOWSKI Ziemowit Zawisza 898
  • KOMOROWSKI Paweł 1028
  • KALISZEWSKA Alina Katarzyna 1043
  • WARNEL Zbigniew Dariusz 515
  • RATYŃSKA-DRABCZAK Izabela Iwona 283
  • DRAB Marzenna Stefania 4 326

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - 26,42% (119 526 oddanych głosów)

  • LENZ Tomasz 26044 (mandat posła)
  • MYRCHA Arkadiusz 32439 (mandat posła)
  • HARTWICH Iwona 10865 (mandat posła)
  • SZYMAŃSKI Tomasz Józef 11845 (mandat posła)
  • ŁUCZAK Krystian Marek 10366 
  • TERMIŃSKI Przemysław Kazimierz 4144
  • ALABRUDZIŃSKI Dariusz Adam 2559
  • LUBAŃSKA Katarzyna Anna 3896
  • CZERWIŃSKI Wojciech Tomasz 1040
  • JANKOWSKI Sylwester Tomasz 851
  • KOWALSKI Jerzy 1102
  • ZWIERZCHOWSKA Lidia Urszula 763
  • STAŃCO-WAWRZYŃSKA Alicja Józefa 544
  • JASKÓLSKA Emilia 914
  • ZALEWSKA Barbara Agata 1307
  • ZIÓŁKOWSKA Grażyna Joanna 500
  • GRACZYK Mirosław Roman 1378
  • BOGUCKI Sławomir Henryk 1156
  • WOJTKOWSKA Aneta Agnieszka 532
  • KOWALKOWSKA Halina 1107
  • RAK Danuta Maria 361
  • MONTOWSKI Paweł 231
  • SZRAMOWSKI Wacław Jan 292
  • PIOTROWSKA Dominika Marta 1307
  • SKONIECZKA Marcin Seweryn 3983

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - 14,83% (67 076 oddanych głosów)

  • KWIATKOWSKI Robert Artur 13940 (mandat posła)
  • SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 26092 (mandat posła)
  • ROZPŁOCH Marek Władysław 1618
  • KOWAL Piotr 9617
  • JANISZEWSKA Kazimiera Janina 918
  • RUMIŃSKA Maria Magdalena 1336
  • AUGUSTINOWICZ Czesława Janina 825
  • MAŁECKI Krzysztof Michał 986
  • KUCZMARSKA Zofia 665
  • OLEWIŃSKI Sebastian Maciej 763
  • MAĆKIEWICZ Jolanta Ewa 629
  • KRZYŻANOWSKI Andrzej Jerzy 503
  • KRAJEWSKI Andrzej 617
  • MATRASZEK Tomasz Piotr 318
  • CZERNIC Katarzyna 433
  • ZAWADZKI Jerzy 425
  • SZCZUROWSKA Inez Justyna 446
  • EICHHORST Artur 423
  • BYTNER Paweł Mateusz 380
  • TURSKA Anna Zofia 424
  • POKORSKA Julia Joanna 435
  • OLEJNIK Stanisław Kazimierz 466
  • BELSKA Dorota 470
  • KOWAROWSKI Łukasz Mariusz 4347

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - 10,88%  (49 225 oddanych głosów)

  • SZRAMKA Paweł 14 404 (mandat posła)
  • SOSNOWSKI Zbigniew 9 839
  • DZIĘCIOŁ Janusz Andrzej 4 395
  • ZAKRZEWSKA Edyta Lidia 2 688
  • KIERZKOWSKA Ewa Sławomira 1 529
  • KACZAN Damian Rafał 421
  • OKRUCIŃSKI Marcin 639
  • KICIAK-KUCHARSKA Magdalena 1 291
  • GROSS Andrzej Ignacy 598
  • NAJBERG Jarosław Przemysław 436
  • STANISZEWSKI Sławomir Franciszek 1 095
  • KUBCZAK-KOSICKA Anna Maria 432
  • KUBACKI Bartosz Damian 731
  • RACHUBIŃSKA Marzena Ewa 409
  • SŁOWIK Sławomir 504
  • BARYŁO Angelika Monika 249
  • OWCZARZ Andrzej 409
  • WARSZAWSKA Danuta Ewa 665
  • MAMROT Przemysław 383
  • MATUSZEWSKA Marika Katarzyna 499
  • ŁUCZAK Tomasz 817
  • PASTUSZKA Anna 535
  • KWAPIŃSKI Witold 154
  • BUDZIŃSKA Joanna 344
  • CZARNECKI Krzysztof 440
  • BARANOWSKI Krzysztof 5 319

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - 6,33% (oddanych głosów 28 625)

  • MENTZEN Sławomir Jerzy 16 892
  • CZAJKOWSKI Piotr 1 977
  • ŁASIŃSKI Marcin Tomasz 1 049
  • BUCZEK Grzegorz Bogusław 595
  • ROMANOWSKI Jarosław Robert 580
  • ZIELIŃSKI Leszek 639
  • JACKOWSKI Artur 538
  • MALENDOWICZ Anna Agnieszka 578
  • WALCZUK Tomasz 468
  • SEWERYNOWICZ Joanna Dorota 276
  • LISIECKI Jakub Andrzej 980
  • SZCZECH Przemysław 229
  • LIPIŃSKI Remigiusz 328
  • KUK Justyna Krystyna 310
  • ZWOLIŃSKI Paweł 513
  • KRZYWIŃSKA Maria Magdalena 195
  • CZARNECKA Anna 492
  • TARAZEWICZ Ewa Sabina 75
  • GONTAREK Andrzej Mariusz 226
  • SIKOROWSKI Tomasz 233
  • TOCZYSKA Lucyna Klaudia 96
  • KULIŃSKA Klaudyna Barbara 111
  • BŁAŻEJOWSKI Rafał 200
  • DOMAŃSKA Karolina 276
  • CYBUCHOWSKA Agata 281
  • JANUSZEWSKI Paweł 488
(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (7)

jaja

0 0

Demokracja to rządy idi....ów jak można wybier 14:16, 14.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

7 0

Demokracja to rządy idi....ów jak można wybierać takie tuzy intelektu jak szurniętą Joasię ,mamusię, która na kalectwie syna zrobiła karierę,czy naszego miejscowego koryciarza Szymańskiego. 14:23, 14.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XyzXyz

0 0

No ten drugi mnie zaskoczył. Ale nic nie zrobisz. Widocznie według ludzi mają zasługi. Aż dziw naprawdę. 16:41, 14.10.2019


MiejscowyMiejscowy

5 1

W miescie wygrywa pis. Pozytywne zaskoczenie, progres, biorac pod uwage, ze od lat bylo to zaglebie komunistow. 23:01, 14.10.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

GośćGość

1 0

W końcu bo już myślałem, że nigdy nie przejrzą na oczy. 00:08, 15.10.2019


jaja

2 0

A pis to niby kto prawica, to zwykli socjaliści. 08:39, 15.10.2019


NemoNemo

3 0

Dzięcioł w drzewo pukał, dziewczę płakało... ha, ha, ha,.... 08:37, 15.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone