Zamknij
REKLAMA

Kolejne sklepy ominą zakaz handlu! Tam zrobisz zakupy także w niedzielę

15:31, 20.02.2021 | Źródło: WiadomosciHandlowe.pl
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne fot. depositphotos.com
REKLAMA

Kolejne sklepy będą mogły ominąć zakaz handlu w niedzielę. Firma Pointpack podpisała z Pocztą Polską i Eurocash trójstronną umowę o współpracy, w ramach której będzie obsługiwać przesyłki dostarczane przez pocztę do sklepów. Które sklepy będą mogły być czynne przez cały tydzień?

Portal wiadomoscihandlowe.pl donosi o trójstronnej umowie firmy Pointpack z Pocztą Polską i Eurocash.

W ramach Grupy Eurocash działa w sumie niemal 15 tys. placówek handlowych. To sklepy pod szyldami Lewiatan, Delikatesy Centrum, ABC, Mila, Groszek, czy Euro Sklep.

To jednak nie oznacza, że wszystkie sklepy zostaną otwarte przez cały tydzień.

- Zawarte umowy dotyczą możliwości uruchomienia usługi kurierskiej „Moja Paczka” przez niezależnych przedsiębiorców, zrzeszonych w sieciach sklepów takich jak Delikatesy Centrum, Lewiatan, Abc, czy Euro Sklep. Co ważne, nie dotyczą całej sieci, ale wybranych punktów, spełniających odpowiednie wymagania – tłumaczy Jan Domański, rzecznik prasowy Grupy Eurocash.

Jak dodaje Domański decyzja o tym, czy skorzystać z tego rozwiązania i poprawić konkurencyjność swojego sklepu poprzez zaoferowanie usług kurierskich jest jak po stronie właściciela sklepu.

To samo dotyczy decyzji o otwarciu placówki w niedziele.

Obecnie zakaz handlu nie obowiązuje jedynie w siedem niedziel, a z zakazu zwolnione są m.in. cukiernie, kawiarnie, kwiaciarnie, stacje paliw. 

(Źródło: WiadomosciHandlowe.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

NemoNemo

4 5

Pazerna banda z ludzi robią niewolników !!!! Najlepiej jak by sprzedawcy zatrudnieni w tych niby sklepach w ogóle nie wracali do domu ! Proponuję przykuć łańcuchami do lady sprzedawców i niech zapier...... bez dnia wolnego aż padną !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20:28, 20.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mirkamirka

4 5

Chamstwo i arogancja, niewolników ze sprzedawców chcą zrobić. Powinni też położyć 2 - 3 mery torów kolejowych przed każdym swoim sklepem i zrobić z nich dworce kolejowe bo te też działają 24 / 365 😠😡👎 20:56, 20.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SuperSuper

1 1

Moim zdaniem bardzo dobrze.Jak się jakiemuś sprzedawcy nie podoba niech zmieni zawód na taki gdzie pracuje zmianowo np.Sklepy powinny być czynne również w niedziele. 20:35, 23.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%