Zamknij
REKLAMA

Właściciele serwisu Roksa.pl zatrzymani! Policja ujawnia, co im grozi

14:40, 30.11.2021 | Źródło: Podlaska Policja
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixaby.com/pl/
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 11 osób biorących udział w zorganizowanej grupie przestępczej czerpiącej korzyści z ułatwiania prostytucji. To pokłosie śledztwa, które wykazało, że przez 15 lat działalności firmy podejrzani uczynili sobie z kuplerstwa stałe źródło dochodu. 

Funkcjonariusze nie ujawniają o jaki portal chodzi, ale można domyślać się, że jest to Roksa.pl

Serwis z ogłoszeniami towarzyskimi i anonsami erotycznymi Roksa.pl, który oferował możliwość znalezienia partnerki na przygodny seks, a nawet dłuższą, sponsorowaną relację kilka dni temu zawiesił działalność. 

Był to jeden z najstarszych serwisów z tego typu ogłoszeniami w Polsce. Jego zamknięcie ma związek z "realizacją nakazu prokuratury".

W związku z prowadzeniem portalu z płatnymi ogłoszeniami erotycznymi białostocka policja zatrzymała aż 11 osób. To efekt blisko rocznej pracy śledczych, którzy ustalili szereg osób związanych z tą zorganizowaną grupą przestępczą

- Policjanci zatrzymali 11 osób biorących udział w zorganizowanej grupie przestępczej czerpiącej korzyści z ułatwiania prostytucji. To pokłosie śledztwa, które wykazało, że przez 15 lat działalności firmy podejrzani uczynili sobie z kuplerstwa stałe źródło dochodu. To osoby w wieku od 31 do 43 lat - informuje podlaska Policja. 

Do zatrzymań doszło na terenie Małopolski. Policjanci przeszukali blisko 20 pomieszczeń. 

- Właściciel oraz pracownicy uczynili sobie z przestępstwa kuplerstwa stałe źródło dochodu. Przez 15 lat tego procederu mogli zarobić ponad 40 milionów złotych - dodają funkcjonariusze w specjalnym komunikacie. 

Wśród zatrzymanych są 43-letni właściciel firmy i jego 39-letni brat, którzy poza kuplerstwem i zarzutami udziału w zorganizowanej grupie przestępczej usłyszeli  zarzuty założenia i kierowania tą grupą. 

Pozostałe osoby zatrudnione do obsługi strony internetowej usłyszały zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się czerpaniem korzyści majątkowych z kuplerstwa.

Za założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast za udział w niej do 5 lat. Za kuplerstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(Źródło: Podlaska Policja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

AlfiAlfi

1 2

No i mamy Kalifat z naczelnym mułłą i zgromadzonymi wokół niego ajatollahami ! Czekamy na kolejne ustawy jak : palenie na stosie i kamieniowanie kobiet za przerwanie ciąży ! 😠😡 15:58, 30.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HahahaHahaha

0 4

I bardzo dobrze! Teraz sugeruję jeszcze po IP w komentarzach opisujących "zadowolenie z uslugi" dochodzić kto korzystał i wzywać na wezwania wraz z żoną, narzeczoną, dziewczyną :) To by się nam ożyło rozwodow w Polsce :) Jak zdesperowanym trzeba być, aby płacić za seks? Wytłumaczcie mi to, facetowi, który brzydzi się innymi korzystającymi z tego typu usług... 20:04, 30.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Vygibus Vygibus

0 0

....???? Nie wierzę że tak myślisz... masakra!!! 15:57, 01.12.2021


REKLAMA
0%