Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Barman/kelner - praca w ODNOWA Cafe/Coctail Bar

Data dodania: 2018-11-29 07:33:27ID: 392

[email protected]

ODNOWA to nowo-powstający Cafe & Cocktail Bar. Zamierzamy wprowadzić nową jakość na Grudziądzki rynek.

Do naszego zespołu poszukujemy energicznych osób na stanowisko barman/kelner.

Oczekujemy:
- chęci do pracy i zaangażowania
- komunikatywności
- pozytywnego nastawienia do świata i ludzi
- wysokiej kultury osobistej
- umiejętności pracy w zespole
- dyspozycyjności
- dobrej organizacji pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy na barze :)

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie
- szkolenia stanowiskowe
- możliwie elastyczny grafik

Obowiązki:
- obsługa baru oraz gości lokalu
- obsługa małych imprez okolicznościowych
- zaangażowanie w tworzeniu wyjątkowego miejsca
- dbanie o czystość na stanowisku pracy i w lokalu

Rozpocznij karierę OD NOWA! Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV za pomocą poczty e-mail: [email protected]