Promuj to ogłoszenie

Ciesla szalunkowy

Data dodania: 2019-01-27 16:57:38ID: 435

796Pokaż numer[email protected]

Cieśla szalunkowy - Szwecja? polska umowa o pracę.

Obecnie poszukujemy cieśli szalunkowego do pracy w Szwecji.

Miejsce pracy: Helsinborg (niedaleko Malmo)

Zadania:
? szalowanie ścian/stropów w systemie DOKA/PERI.

Wymagania:
? znajomość systemów szalunkowych DOKA i PERI,
? doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku - wymóg konieczny.

Oferujemy:
? stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
? atrakcyjne wynagrodzenie ? do 120-140 SEK/h,
? organizację zakwaterowania,
? przejazd do miejsca pracy na koszt Pracodawcy,
? narzędzia i odzież,
? dodatkowe ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę.

Zjazdy do domu co 8 tygodni.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń/wyślij SMS o treści CIEŚLA SZWECJA do Pauliny Dziełak ? tel. 796-509-409
lub prześlij nam swoje CV: [email protected]
Nr wpisu do Rejestru: 13 471