XXXIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza
19:42, 02.05.2024
Polka nadspodziewanie łatwo poradziła sobie ze znakomicie spisującą się w stolicy Hiszpanii doświadczoną Amerykanką (nr 18), która wyeliminowała m.in. swoją rodaczkę Coco Gauff (nr 3) i Tunezyjkę Ons Jabeur (nr 8).
19:51, 01.05.2024
Duńczyk JENSEN Nicklas wygrywa I etap XXXIII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Juniorów.
08:07, 30.04.2024
Po pierwszej połowie Valencia prowadziła 2:1. Jednak goście przez pół meczu grali w osłabieniu. Gruziński bramkarz Giorgi Mamardaszwili nie popisał się, gdy dotknął piłki ręką poza polem karnym, powstrzymując szarżującego Lamine Yamala. Arbiter początkowo puścił grę, ale po wideoweryfikacji musiał ukarać golkipera Valencii czerwoną kartką. Zastąpił go Jaume Domenech.
4
20:13, 29.04.2024
Dzisiaj, 29 kwietnia, w ramach 30. kolejki II ligi Olimpia Grudziądz zremisowała na wyjeździe z ŁKS Łódź II 1:1.
14:21, 29.04.2024
Polka źle rozpoczęła spotkanie i przegrała pierwszego gema serwisowego, jednak szybko opanowała sytuację i wygrała 12 kolejnych gemów. Mecz trwał godzinę i siedem minut.
5
19:55, 26.04.2024
Betard Sparta Wrocław wygrywa z ZooLeszcz GKM Grudziądz 53:37
11:13, 26.04.2024
W najbliższą środę (1 maja) po raz kolejny odbędzie się Półmaraton Grudziądz - Rulewo - Śladami Bronka Malinowskiego.
10:07, 24.04.2024
U24 Ekstraliga. Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra
22:12, 22.04.2024
W Zespole Szkół w Czernikowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Szybkich Juniorów do lat 6, 7, 8 oraz 10, 14, 18.
2
16:29, 22.04.2024
21 kwietnia w Toruniu odbyły się towarzyskie zawody skoków przez przeszkody, gdzie zawodniczki, podopieczne trenera Michała Masłowskiego, odniosły znaczące sukcesy.