Zamknij

Co z kostką na Starym Mieście w Grudziądzu?

21:39, 12.05.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Pisaliśmy na portalu prawie dwa tygodnie temu o fatalnym stanie kostki na wysokości Bramy Wodnej. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy zdjęcia od naszych czytelników, że kostka została naprawiona. 

Nie jest to naprawa idealna, ale przynajmniej po ulicy nie "walają" się kamienie i póki co nie ma dziur w jezdni. 

Niepokoi mieszkańców Grudziądza również to, że zostały naprawione tylko te miejsca jakie były na zdjęciu w ostatnim artykule. Mamy więc kolejne fotografie wskazujące urzędnikom nowe miejsca, gdzie należy naprawić kostkę. Wygląda to jak zabawa. Może pomóżmy wskazać jeszcze inne miejsca gdzie kostka jest w złym stanie.

Przysyłajcie zdjęcia do redakcji na Alert24 lub w komentarzu na FB. Wśród uczestników rozlosujemy bilet do kina Helios. Bilet rozlosujemy za tydzień 19 maja o 20.00.

[ZT]70992[/ZT]

 

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone