Zamknij
REKLAMA

Klub Obywatelski - porozmawiajmy o bezpieczeństwie narodowym

18:35, 15.05.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W dniu dzisiejszym (15.05)  godz. 17.30 w sali konferencyjne w budynku MPGN odbyło się spotkanie Klubu Obywatelskiego - porozmawiajmy o bezpieczeństwie narodowym.

Spotkanie rozpoczął gospodarz spotkania Poseł na Sejm RP Tomasz Szymański. Przedstawił zaproszonych gości: byłego Ministra Obrony Narodowej Posła na Sejm RP Tomasza Siemoniaka oraz Generała Dywizji Wojska Polskiego w st. spocz. prof. Bogusława Packa. Tomasz Siemoniak podziękował za zaproszenie i wyraził gotowości do dyskusji na temat obronności państwa.

Następnie zabrał głos generał, który stwierdził, że Polska cofnęła się z poziomem obronności państwa. Ubolewa że armia w ostatnim czasie straciła wielu cennych dowódców, którzy w dużej części sami zrezygnowali bo nie zgadzali się z polityką rządu, który swoim postępowaniem znacznie osłabia siłę polskiej armii. 

Potem pojawiło się wiele pytań z sali na które zaproszeni goście odpowiadali, wywołując gorącą dyskusję. 

Dzisiaj najwięcej ludzi w Polsce ginie na drogach nie na wojnach. Potrzebujemy dobrych liderów, którzy zapewnią ludziom bezpieczeństwo - powiedział generał Bogusław Pacek

Na spotkanie przybyło ponad 60 mieszkańców Grudziądza. Na spotkaniu był obecny Prezydent Grudziądza Robert Malinowski.

Spotkanie trwało prawie 2 godz.

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

grudziądzningrudziądznin

0 0

Spotkanie komunistów i starych SBeków. Malinowski gdzie byłeś 3 maja nie miałeś czasu. 20:22, 16.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone