Olimpia Grudziądz remisuje w Łodzi. Ciasno w strefie spadkowej

20:13, 29.04.2024 . Aktualizacja: 20:15, 29.04.2024
Skomentuj

Dzisiaj, 29 kwietnia, w ramach 30. kolejki II ligi Olimpia Grudziądz zremisowała na wyjeździe z ŁKS Łódź II 1:1.

Bramki padły w końcówce meczu, Krocz w 89' zdobył prowadzenie dla Olimpii Grudziądz, kilka minut później, w doliczonym czasie, Koprowski doprowadził do wyrównania. Gospodarze całą druga połowę grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Kuzmy w 44'

Po dzisiejszym meczu Olimpia pozostaje w strefie spadkowej. Kolejny mecz Grudziądzanie zagrają u siebie ze Stalą Stalowa Wola.

(.)

twitterTwitter

komentarz(4)

jojo

2 1

Mam pytanie do prezesa Asenskiego. Gdzie znalazłeś chłopie te niedojdy piłkarskie co nawzajem sobie przeszkadzają na boisku nie mówiąc o grze w piłkę? Na Tik Toku czy Facebooku? Te kaleki nie powinny wogóle wychodzić na boisko bo kompromitują tych co są piłkarzami. Szkoda tylko Pawlaka bo żaden trener z tych no nie wiem jak ich nzawać bo na pewno nie piłkarze, nic nie zrobi. A bramkarz to już kosmos idiotyzmu. 20:33, 29.04.2024

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TataTata

3 0

Żaden nie potrafi kiwnąć, strzelić czy wrzucić dobrą piłkę. Ta drużyna to kabaret i pośmiewisko. Jeśli jakimś trafem się utrzymają to większość do *%#)!& Wstyd i żenada. Biedronka na was czeka . 20:42, 29.04.2024

0 0

Jakimi trzeba być durniami aby grać całą II połowę z przewagą i nie wbić kilku bramek... ???.... a dać sobie wbić bramkę tuż przed końcem meczu ??? Parodia i cyrk !!! Należy się wam III liga, nic poza tym !!!!!!!!!!!!!!!! Nieudacznicy, pseudo piłkarze... !!! Tylko się ośmieszacie i klub !!! Nie zasługujecie aby pozostać w II lidze !!!!! 11:05, 01.05.2024