Zamknij

Policjanci z Grudziądza uratowali samobójcę

14:08, 30.01.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z grudziądzkiej komendy uratowali 30-latka, który chciał skoczyć z okna. Mundurowi dotarli na miejsce akurat w chwili, gdy mężczyzna wisiał na zewnątrz budynku. Policjantom udało się wciągnąć go do środka. Jego życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (27.01.18) w centrum Grudziądza. Dyżurny tamtejszej komendy miejskiej otrzymał zgłoszenie, że w oknie jednego z budynków siedzi mężczyzna, który zamierza skoczyć. Policjanci niezwłocznie udali się we wskazane miejsce, gdzie na drugim piętrze, na korytarzu zauważyli młodego mężczyznę trzymającego się parapetu, ale w połowie wiszącego już na zewnątrz. Sierż. Mateusz Jeszke i st. post. Krzysztof Dajewski bez chwili wahania podbiegli do niego, złapali za kurtkę i wciągnęli do środka. Okazał się nim 30-letni grudziądzanin. Desperat został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala, gdzie udzielono mu niezbędnej pomocy. (policja.pl)

 

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone