W dniu 6 grudnia o godzinie 9.00 w budynku II Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Marcinkowskiego 10 odbył się pierwszy etap Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczny i przyjazny region". W teście brało udział 68 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Grudziądza. Test trwał 40 minut.
Organizacja Olimpiady o Bezpieczeństwie to wynik porozumienia komendantów Straży Miejskich z terenu naszego województwa oraz władz uczelni Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Grudziądz to miasto mafijne? „Ustawka” w GPP pod lupą K
Antoś szprycha
Dobre
18:49, 2026-03-10
Grudziądz to miasto mafijne? „Ustawka” w GPP pod lupą K
Czy konferencja prasowa Adama Szłapki w tej sprawie będzie, naszego? Podobna do tych, które odbyły się w innych intrygujących mieszkańców sprawach. ;-))
Konferencja
18:19, 2026-03-10
Grudziądz to miasto mafijne? „Ustawka” w GPP pod lupą K
Smolar 🤣
gość
17:57, 2026-03-10
III LO wyjaśnia zakup obuwia dla uczniów. Dyrektor Łuka
Rodzice mieli wybór butów???
Glauberet
17:48, 2026-03-10