18:06, 15.12.2019
Piast Łasin zdobywa Puchar Nikosia. Podczas turnieju zebrano 7000zł
1
13:50, 15.12.2019
Mateusz Rudyk wygrał kolejne zawody Pucharu Świata w kolarstwie torowym i zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji końcowej PŚ w tej konkurencji. Grudziądzanin okazał się najlepszy w sprincie w australijskim Brisbane, przy okazji bijąc rekord Polski.
1
19:56, 11.12.2019
Dzisiaj, 11 grudnia poznaliśmy terminarz rozgrywek PGE Ekstraligi na sezon 2020. MRGARDEN GKM Grudziądz rozpocznie 3 kwietnia w Częstochowie, a pierwszy mecz na H4 odbędzie się 11 kwietnia przeciwko ekipie ROW Rybnik.
12:46, 11.12.2019
Dzisiaj, 11 grudnia odbyło się przekazanie siłowni kolarzom Klubu ALKS Stal w Grudziądzu.
13:58, 10.12.2019
7 grudnia 2019 drużyna JUDO działająca przy Niepublicznej Szkole Podstawowej SPINAKER w Grudziądzu wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Judo Młodziczek/Młodzików i Dzieci o Puchar Burmistrza Szubina.
20:41, 08.12.2019
Sukces Poland Top Team Grudziądz na Mistrzostwach Europy BJJ Cavalcanti ,które odbyły się 07.12.2019 r. w Olsztynie. Pod okiem trenera Damiana Lamkowskiego i Radosława Tomaszewskiego zawodnicy zdobyli 7 medali.
11:57, 08.12.2019
Mateusz Rudyk zwyciężył w wyścigu na 200 m ze startu lotnego w sprincie w zawodach Pucharu Świata w kolarstwie torowym w australijskim Cambridge. W finale grudziądzanin pokonał Japończyka Tomohiro Fukayę.
09:43, 08.12.2019
Prawie 400 biegaczy pobiegło na dystansie 5 i 10km w III Biegu Karpia w Mokrem koło Grudziądza.
21:17, 07.12.2019
W 10 rundzie rozgrywek II ligi siatkówki mężczyzn KS Stal Grudziądz gościła dzisiaj siatkarzy z Gdańska – GKS Stoczniowiec. Po fantastycznej walce grudziądzanie wygrali mecz po ti-breku 3:2 (21:25,19:25,25:23,25:18,15:11) przegrywając pierwsze dwa sety.
1
15:20, 06.12.2019
Jak informuje GKM: Fatalnie zakończył się czwartkowy trening na motocrossie dla Krzysztofa Buczkowskiego. Kapitan MRGARDEN GKM, który rozpoczął już przygotowania do nowego sezonu, zanotował groźny upadek. Szczegółowe badania potwierdziły najgorsze obawy. Nasz zawodnik doznał złamania kości udowej lewej nogi.
13:27, 05.12.2019
W ramach rozgrywek PGNiG Pucharu Polski MKS Grudziądz wygrywa z pierwszoligowym KS Meble Wójcik Elbląg 31:26
21:22, 30.11.2019
KS Stal Grudziądz przegrywa u siebie z Treflem Gdańsk II 3:1
1
18:24, 30.11.2019
Olimpia Grudziądz wygrywa na koniec rundy jesiennej z Chojniczanka Chojnice 3:1.
10:42, 29.11.2019
29 listopada na obiektach KS Stal odbywają się Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Piłce Siatkowej o puchar Dyrektora Okręgu Służby Więziennej.
21:34, 28.11.2019
W dniu 23 listopada 2019 roku na basenie przy ul. Sobieskiego 12 w Grudziądzu odbyły się zawody pływackie „Mali Mistrzowie”, których organizatorem był Grudziądzki Klub Pływacki „Orka”.