Zamknij

08:56, 15.01.2020
Marta Mańkowska wygrywa Międzynarodowy Turniej Judo Pokonujemy Granice w Bielsko-Białej . Jest to najliczniejszy turniej w Polsce w tych kategoriach wiekowych. 1100 zawodników z kilkunastu krajów.
22:30, 14.01.2020
MKS Grudziądz pokonuje AZS AWF Biała Podlaska 31-30
21:35, 11.01.2020
KS Stal Grudziądz - SPS Konspol Słupca 1:3 (23:25, 28:26, 20:25, 17:25)
1
14:27, 08.01.2020
Podopieczni trenera Jacka Trzeciaka rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w Fortuna 1 Liga. Przed Olimpią kilka spotkań sparingowych oraz zgrupowanie w Cetniewie.
17:05, 06.01.2020
"40 LAT GRUDZIĄDZKIEJ SZARŻY" z okazji #40LatTradycji! PREMIERA JUŻ DZIŚ o 22:00 w nSport+!
11
22:36, 05.01.2020
W dniach 4 i 5 stycznia na Mniszek Arenie w Grudziądzu odbył się turniej mini siatkówki o Puchar Firmy Only Rent. W zawodach startowały 63 zespoły z całej Polski, z pięciu województw: mazowieckie, pomorskie, wielkopolskie, kujawsko pomorskie, warmińsko-mazurskie. W sumie ponad 200 zawodniczek.
18:06, 15.12.2019
Piast Łasin zdobywa Puchar Nikosia. Podczas turnieju zebrano 7000zł
4
13:50, 15.12.2019
Mateusz Rudyk wygrał kolejne zawody Pucharu Świata w kolarstwie torowym i zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji końcowej PŚ w tej konkurencji. Grudziądzanin okazał się najlepszy w sprincie w australijskim Brisbane, przy okazji bijąc rekord Polski.
2
19:56, 11.12.2019
Dzisiaj, 11 grudnia poznaliśmy terminarz rozgrywek PGE Ekstraligi na sezon 2020. MRGARDEN GKM Grudziądz rozpocznie 3 kwietnia w Częstochowie, a pierwszy mecz na H4 odbędzie się 11 kwietnia przeciwko ekipie ROW Rybnik.
12:46, 11.12.2019
Dzisiaj, 11 grudnia odbyło się przekazanie siłowni kolarzom Klubu ALKS Stal w Grudziądzu.
13:58, 10.12.2019
7 grudnia 2019 drużyna JUDO działająca przy Niepublicznej Szkole Podstawowej SPINAKER w Grudziądzu wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Judo Młodziczek/Młodzików i Dzieci o Puchar Burmistrza Szubina.
20:41, 08.12.2019
Sukces Poland Top Team Grudziądz na Mistrzostwach Europy BJJ Cavalcanti ,które odbyły się 07.12.2019 r. w Olsztynie. Pod okiem trenera Damiana Lamkowskiego i Radosława Tomaszewskiego zawodnicy zdobyli 7 medali.
11:57, 08.12.2019
Mateusz Rudyk zwyciężył w wyścigu na 200 m ze startu lotnego w sprincie w zawodach Pucharu Świata w kolarstwie torowym w australijskim Cambridge. W finale grudziądzanin pokonał Japończyka Tomohiro Fukayę.
09:43, 08.12.2019
Prawie 400 biegaczy pobiegło na dystansie 5 i 10km w III Biegu Karpia w Mokrem koło Grudziądza.
21:17, 07.12.2019
W 10 rundzie rozgrywek II ligi siatkówki mężczyzn KS Stal Grudziądz gościła dzisiaj siatkarzy z Gdańska – GKS Stoczniowiec. Po fantastycznej walce grudziądzanie wygrali mecz po ti-breku 3:2 (21:25,19:25,25:23,25:18,15:11) przegrywając pierwsze dwa sety.