Zamknij
REKLAMA

Powiew "wiosennych" zmian czuć także w Grudziądzu

21:47, 17.03.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Od kilku miesięcy w Polsce tworzone są struktury nowej partii Wiosna Roberta Biedronia. W Grudziądzu również partia znalazła wielu sympatyków, w tym część osób związanych z Forum Rozwoju Grudziądza. Właśnie dziś grudziądzki sztab opracowywał plan działania na najbliższe wybory do Europarlamentu, ponieważ zaczyna się aktywny czas kampanii m.in. zbieranie podpisów, prezentacja programu i kandydatów być może na listach znajdzie się również Mieszkaniec Grudziądza. Za chwilę czeka partię największe wyzwanie jakim jest sprawdzian w wyborach parlamentarnych, których wynik wpłynie na charakter polityki prowadzonej w kolejnej kadencji w naszym kraju.

Jakie są główne założenia tej partii?

Wiosna to zmiana. Wiosna to odnowa. Wiosna to nowy początek. Chcemy zmiany! Chcemy nowej polityki, na nowe czasy! Chcemy prawdziwej demokracji! Głównym celem jest pokazanie, że zagwarantowanie i przestrzeganie równych praw jest obowiązkiem demokratycznego państwa, nie ma zgody na nepotyzm i traktowanie naszego kraju jako źródło załatwiania interesów rządzących, bo Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli - mówią osoby związane z partią „Wiosna”.

Już na 3 kwietnia  w Grudziądzu Wiosna zapowiada konferencję oraz spotkanie podczas, którego będzie można zapoznać się z programem partii oraz złożyć swoje postulaty programowe, a 23 marca w warszawskim Teatrze Palladium będzie miała miejsce prezentacja Europejskiej Drużyny Wiosny, podczas której poznamy liderów list we wszystkich 13 okręgach wyborczych. Jak zapowiadaj liderzy tej partii stawiają na osoby wykształcone, znające języki, którzy swobodnie będą mogły reprezentować interesy Polski w Unii Europejskiej.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

NicoNico

4 3

Dlaczego po prostu zamiast Wiosna nie nazwali się PGiL - Partia Gejów i Lesbijek ??? 13:19, 18.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

4 2

Zaciskać pośladki wiosna nadchodzi. 18:10, 18.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone