Zamknij
REKLAMA

Otwarcie siłowni z GBO w Zespole Szkół Rolniczych

10:17, 07.06.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek, 6 czerwca oficjalnie otwarto siłownię plenerową na terenie Zespołu Szkół Rolniczych w Grudziądzu, która jest jednym ze zwycięskich zadań ubiegłorocznej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Projekt "Siłownia plenerowa - obiekt wzbogacający funkcje sportowe terenu przy ulicy Lipowej w okolicy Jeziora Tarpieńskiego" był projektem z okręgu nr 2 Kuntersztyn-Tuszewo, wybranym przez mieszkańców do realizacji w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2018 r. Wniosek do GBO złożyła Pani Wiktoria Mikutowicz po akceptacji Dyrektora Zespołu Szkól Rolniczych.

Wykonawcą zadania była firma Active Line Marcin Taczalski z siedzibą w Kocku. Wartość wykonania prac i zakupu urządzeń wyniósł 46 715,89 zł brutto, zadanie zostało zrealizowane w 2018 r.

Plenerowa siłownia zajmuje powierzchnię 260 m2. Wśród urządzeń dostępne są m.in. : orbitrek, biegacz, jeździec, ławka, prasa nożna, twister, wahadło, wioślarz, wyciąg górny. Wyposażenie dodatkowe to: kosz na odpady, ławki betonowe, tablica informacyjna z regulaminem.

Siłownia plenerowa tworzy teren rekreacyjny, umożliwiający mieszkańcom okolicy i uczniom szkoły zadbać o kondycję fizyczną. Siłownia wzbogaca infrastrukturę sportową szkoły dostępną dla uczniów w procesie edukacji a dla mieszkańców jest propozycją do aktywnego i atrakcyjnego spędzania czasu wolnego. (UM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone